Litery blokowe podświetlane

Litery blokowe podświetlane

Świecące litery

Klasyczne świecące litery blokowe wykonane z aluminiowej taśmy z licem z plexi. Zamontowane na dużej wysokości z użyciem zwyżki. Montaż – Bielsko Biała dla GENEUS POLSKA

Oznakowanie budynku

Litery 3D to idealny sposób na zaprezentowanie logotypu Twojej firmy, czy jej nazwy. Po pierwsze litery przestrzenne wykorzystywane są zarówno w oznakowaniu zewnętrznym, jak i wewnątrz budynku.

W tym pierwszym przypadku pozwalają na atrakcyjne oznaczenie budynków, hal produkcyjnych, elewacji. Podświetlone litery 3D skutecznie wyróżniają firmę i będą widoczne z bardzo daleka.

Właściciele niewątpliwie równie często wybierają tę formę reklamy także w charakterze logo do biura, montowanego na ścianę wewnątrz pomieszczeń.

Godne uwagi są litery 3D z podświetleniem LED. Światło pozwala oświetlić napisy 3d na różne sposoby. Litery przestrzenne mogą świecić wyłącznie od przodu, w całości, tylko po bokach, a nawet za siebie dając efekt łuny.

Litery wykonujemy z różnych materiałów, dzięki temu że posiadamy urządzenia takie jak frezarka CNC, giętarka CNC do taśmy aluminiowej, ploter termiczny. Tak szeroka oferta powstawała przez lata i wynika z kierunku w jakim nasze realizacje szły przez wiele lat.

Bogate doświadczenie

DOŚWIADCZENIE W PODOBNYCH REALIZACJACH

raster art to firma doświadczona w dziedzinie produkowania mebli na zamówienie z branży dziecięcej i nie tylko. Projektujemy, produkujemy, skręcamy na miejscu lub we własnym warsztacie wszystkie elementy wyposażenia, które zobaczyć możecie w naszym portfolio.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą dobrać optymalne dla powierzchni regały. Połączenie młodości i doświadczenia, jakie charakteryzuje naszą firmę, owocuje świeżymi, oryginalnymi pomysłami, które skutecznie Was wyróżnią.

DO NASZYCH ATUTÓW NALEŻĄ:

  • po pierwsze wieloletnie doświadczenie w branży dziecięcej
  • po drugie znajomość trendów i rynku dedykowanego najmłodszym
  • elastyczność ofertowa i cenowa – dlatego dobierzemy wszystko tak, by zmieścić się w budżecie
  • otwartość na Państwa potrzeby
  • mobilność – działamy na terenie Europy, dowozimy i montujemy już na terenie Niemiec, Holandii, Słowenii, Frakcji i Chorwacji.
  • tempo pracy- na prawdę niektóre sklepy udało nam się umeblować od podstaw w tydzień