Stoisko Targowe w Wielkiej Brytanii

Stoisko Targowe w Wielkiej Brytanii

Wykonanie ekspozycji dla marki AVOVA

Ekspozycja ta powstała w całości według koncepcji klienta i naszego projektu. Trzymaliśmy się wytycznych co do kolorystyki, brandingu, wszystkich kształtów, stylistyki, typografii i stworzyliśmy stoisko targowe w Wielkiej Brytanii wraz z demontażem po targach. Projekt obejmował zagospodarowanie przestrzeni od podłogi przez uwzględnienie wszystkich ścian (łącznie z wybudowaniem magazynka), oświetlanie, grafikę lifestylową i przestrzenne elementy reklamowe a także podesty i stojaki oraz podświetlane logotypy.

DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU STOISK TARGOWYCH

Przedsięwzięcie to było procesem skomplikowanym logistycznie z racji uwarunkowań na granicy oraz przede wszystkim samej odległości. Wymagało od nas idealnego przygotowania, wieloletnie doświadczenie w budowie stoisk targowych w Polsce i zagranicą przysłużyło się temu, że montaż odbył się bez komplikacji. Targi odbyły się w mieście Harrogate i trwały trzy dni. Sam montaż trwał kilkanaście godzin.

Znajomość branży dziecięcej

Mamy doświadczenie w budowie stoisk wystawienniczych na targach w Poznaniu, Kielcach, Warszawie i w wielu innych edycjach w tym zagranicznych – na przykład terenie Niemiec. Montaż przeprowadzamy sprawnie, szybko i z zachowaniem wszelkich standardów obowiązujących na danym wydarzeniu. Później, po imprezie przeprowadzamy na życzenie demontaż wraz z przewiezieniem elementów stoiska we wskazane miejsce. Wykonaliśmy w Europie setki realizacji dla firm z branży dziecięcej. Nasze meble to sprawdzone przez lata konstrukcje ułatwiające i uatrakcyjniające ekspozycję.

Połączenie profesjonalizmu i pomysłowości

Nie jest dla nas problemem współpraca na odległość, dlatego wszystkie wytyczne ustalamy korespondencyjnie. Dzięki temu klient jak i my nie tracimy czasu na ustalanie szczegółów każdorazowo osobiście. Tu współpraca była trójstronna – stroną od której czerpaliśmy wiedzę był także wystawca hali – Harrogate Convention Center

Po raz kolejny zaufał nam producent fotelików samochodowych, firma AVOVA – jest to wiodąca marka, produkująca swoje produkty w Niemczech. Inne realizacje dla klienta zobaczyć można TU.

Filmy prezentujące ekspozycję targową na Nursery Fair obejrzeć można TU.

Montaż przeprowadzamy sprawnie, szybko i z zachowaniem wszelkich standardów obowiązujących na danym wydarzeniu. Później, po imprezie przeprowadzamy na życzenie demontaż wraz z przewiezieniem elementów stoiska we wskazane miejsce.