Ekspozycja bramki zabezpieczającej

Ekspozycja bramki zabezpieczającej

Przed pracą określić trzeba jak zaprojektować stojak na akcesoria

Stojak na akcesoria zabezpieczające dom w taki sposób, by różne elementy wyposażenia nie stanowiły zagrożenia dla niemowlęcia czy małego dziecka. Częścią ekspozycji jest bramka rolowana lub rozporowa. Całość w wersji jednostronnej lub trójstronnej ale zależy to od tego ile miejsca oferuje sklep.

Użytkowy i dobry design

Zawsze wybieramy takie materiały i komponenty by regał czy mebel służyły na lata. Tutaj sami frezowaliśmy wszystkie otwory po pierwsze po to, by jak najlepiej dopasować haki, ułożenie towaru i połączenie wszystkiego z logotypem. Logotyp wyklejony jest z folii samoprzylepnej i podczas użytkowania mebla został zmieniony raz – po zmianie kolorów logotypu przez producenta. Solidna konstrukcja pozwala zamontowanie bramki rozporowej. Stojak występuje w opcji dwustronnej lub jako trójkąt czyli z trzema stronami. Poza hakami i mocowaniem bramek służy również jako magazynek do przechowywania innych dostawek do bramki. Tym samym cały towar idealnie wyeksponowaliśmy w jednym miejscu.

Realizacja dla marki Dream Baby. Wizualizacja 3d bramki na akcesoria.
Realizacja dla marki Dream Baby.
Zabudowa spacewall, akcesoria, bramki zabezpieczające.
Zabudowa z użyciem kilku modułów spacewall i stojaka na akcesoria.
Zabudowa ta występować może na targach i eventach jak i w sklepie.

Ciekawostką jest, że stojak miał swój udział w prezentacji produktu w TV 😉

Bramka w programie TV
Wizualizacja 3d bramki.
Wizualizacja 3d bramki.
Istnieje możliwość podświetlenia każdego ze stojaków na akcesroia.
Istnieje możliwość podświetlenia każdego ze stojaków.

Mniejszy stojak – ekspozycja marki w jednym miejscu

Zaproponować możemy także lżejsze, mniejsze stojaki i ekspozytory które akcentują na powierzchni sklepu wyróżniony towar.
Konkurencyjne ceny to zasługa własnych maszyn a co za tym idzie brak pośredników.

Chętnie wykonamy na podstawie wskazówek niezobowiązujący projekt i wycenę – potrzebujemy tylko orientacyjne wymiary i preferencje co do kolorystyki/grafiki.

Wielokrotnie tworzyliśmy już tego typu konstrukcje np. na targi czy eventy. Jest stabilna, można ją transportować w całości i nie wymaga skomplikowanego montażu. Odpowiednia wysokość pozwala na łatwą i nieskomplikowaną prezentację dlatego jest idealna na konferencji czy targach.

TRANSPORT W DOWOLNE MIEJSCE

Jesteśmy w stanie szybko wyprodukować każdą ilość stojaków, nie jest problemem dowiezienie ich na miejsce w całości lub na przykład w wygodnych do samodzielnego złożenia modułach.

Stojaki na akcesoria montujemy u klienta własnym transportem, rozwiązanie to jest dla klientów przede wszystkim korzystniejsze cenowo od spedycji.