Prosty, klasyczny podest pod wózek

Prosty, klasyczny podest pod wózek

Podest wózkowy

Podest wózkowy w całości wykonany z aluminium na wysokim połysku.
Wysokość 10 cm, na bokach lub froncie umieścić można logotypy na z folii lub plexi. Wymiar 110×70 cm, istnieje opcja dołożenia kasetki na ulotki/cenówkę.

PODESTY POD WÓZKI

Oferujemy oryginalną ekspozycję wózków – od klasycznych podestów po aranżacje większej powierzchni przeznaczone dla jednej kolekcji lub marki czyli zabudowy typu shop in shop z grafiką.

TRANSPORT W DOWOLNE MIEJSCE

Tu realizacja kilku podobnych modeli podestów dostosowanych do wielkości sklepu. Wykonanie – Francja/Holandia. Jesteśmy w stanie szybko wyprodukować każdą ilość podestów, nie jest problemem dowiezienie ich na miejsce w całości lub na przykład w wygodnych do samodzielnego złożenia modułach.

Podesty montujemy u klienta własnym transportem, rozwiązanie to jest dla klientów przede wszystkim korzystniejsze cenowo od spedycji.

SAMODZIELNA KONFIGURACJA

Wielkim plusem jest możliwość samodzielnej konfiguracji na przykład przy większej ilości naszych podestów. Jeśli czasowa ekspozycja zmienia się – można w łatwy sposób przemeblować także podesty.

PODESTY WÓZKOWE W DOWOLNYM KSZTAŁCIE

Po pierwsze modelujemy podesty w najróżniejszych kształtach – nie są problemem podesty z zaokrąglonymi rogami czy ściankami – plecami w kształcie półkola. Dla marki Kinderkraft wykonaliśmy różne modele ścianek dzielących podesty dwustronne lub ścianek czyli pleców. Po drugie wspólnym mianownikiem jest drewniany blat i front z plexi z przestrzennym logo.