Umeblowanie sklepu „BORYS” Jarocin

Umeblowanie sklepu „BORYS” Jarocin

Pojemne regały sklepowe

Dla sklepu Borys znajdującego się w Jarocinie wykonaliśmy regały sklepowe jako narożną zabudowę przyścienną, prezentującą foteliki samochodowe oraz akcesoria dziecięce.

NIEZBĘDNE ELEMENTY UMEBLOWANIA SKLEPU

Całość zbudowana została z płyt meblowych i obudowana błyszczącą biała plexi. Logotypy w górnej części szaf świecą a wnęki wyłożone są wykładziną. W tym przypadku boki szaf wykorzytać można również na ekzpocycję. W realizacji tej wykorzystaliśmy maksymalnie wysokość uwzględniając klimatyzację i rurki.

O ile regały fotelikowe mają półki niedzielone, w jednym wymiarze o tyle w przypadku regałów na akcesoria wymiary są różne, niejednorodne i o mniejszej wysokości.

UMEBLOWANIE SKLEPU DZIECIĘCEGO – OPTYMALIZACJA TOWAROWANIA

Nie jest dla nas problemem współpraca na odległość. Wszystkie wytyczne ustalamy korespondencyjnie dzięki temu klient jak i my nie tracimy czasu na ustalanie szczegółów każdorazowo osobiście. Następnie własnym transportem zawozimy ekspozycję w dowolne miejsce i montujemy w danym sklepie.

Co istotne, pracujemy tak, by maksymalna ilość mebli sklepowych powstała w naszej pracowni. Wszystkie elementy przygotowaliśmy do montażu w sklepie tak, w jak najmniejszym stopniu zakłócać pracę sklepu. Jesteśmy w stanie montować nasze regały w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w dni gdzie sklep nie pracuje.  Samo wykonanie zabudowy całego sklepu zajmuje nam zwykle nie więcej niż dwa dni.

Podobną kompleksową zabudowę wykonaliśmy na przykład dla salonu firmowego „MARKO

Kluczem efektywnej sprzedaży poza miłym personelem który ma bogatą wiedzę jest możliwość wykazania się sprzedawcy, czyli opcja takiego pokazania zalet towaru by kupujący otrzymał produkt jakiego na prawdę potrzebuje. W efekcie zadowolone sa obie strony. Estetyczna i uporządkowana ekspozycja to podstawa, by nie zgubić się w kategoriach wagowych, kolorystyce, modelach. Produkujemy meble sklepowe, które w tym pomagają.

KONKURENCYJNE CENY

Konkurencyjne ceny to po pierwsze zasługa własnych maszyn a co za tym idzie brak pośredników. Produkujemy nasze meble w Polsce, używając certyfikowanych komponentów, bezpiecznych modułów LEDowych a co najważniejsze montażem zajmuje się profesjonalna i doświadczona ekipa dlatego nasze zabudowy cieszą się taką popularnością.