Podesty pod wózki

Podesty pod wózki

Międzynarodowa współpraca

Niemiecka sieć MyJunior zaufała nam już kilka lat temu. Zrealizowaliśmy do tej pory wiele dostaw w których znalazły się między innymi podesty pod wózki i foteliki.

Wyprodukowaliśmy także niestandardową szafę która mieści akcesoria dziecięce oraz mniejsze półki prezentujące i magazynujące akcesoria dziecięce.

Klasyczne podesty pod wózki

Trzymaliśmy się ustalonej kolorystyki – szarość i grawer a także minimalistyczny kształt choć nietypowy kształt.

Jesteśmy w stanie szybko wyprodukować  każdą ilość podestów, nie jest problemem dowiezienie ich na miejsce w całości lub na przykład w wygodnych do samodzielnego złożenia modułach.

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Podesty pod wózki montujemy u klienta własnym transportem, rozwiązanie to jest dla klientów przede wszystkim  korzystniejsze cenowo od spedycji ale wysyłamy też meble dokładnie je wcześniej zabezpieczając do transportu.

Wielkim plusem jest możliwość samodzielnej konfiguracji na przykład przy większej ilości naszych podestów. Jeśli czasowa ekspozycja zmienia się – można w łatwy sposób przemeblować także podesty.

Podobne podesty wykonaliśmy także we Francji.

Szafa ekspozycyjna powyżej wykonana została według ściśle określonych wytycznych.

Ciekawym rozwiązaniem jest w pełni funkcjonalna, niewielkich rozmiarów kompaktowa lada – recepcja, która poza solidną konstrukcją wyposażona została w podświetlaną ramkę led która sprawia, że wydruk jest nasycony, intensywny i unikatowy.

Do wyróżnienia ekspozycji wózków najlepiej służą podesty wózkowe- są niewysokie, w efekcie pozwalają wózkom „zaistnieć” wśród innych, w jednolitej przestrzeni salonu sprzedaży.

TRANSPORT W DOWOLNE MIEJSCE

Jesteśmy w stanie szybko wyprodukować każdą ilość podestów, nie jest problemem dowiezienie ich na miejsce w całości lub na przykład w wygodnych do samodzielnego złożenia modułach.

Po pierwsze modelujemy podesty w najróżniejszych kształtach – nie są problemem podesty z zaokrąglonymi rogami czy ściankami – plecami w kształcie półkola. Tu, dla marki Kinderkraft wykonaliśmy różne modele ścianek dzielących podesty dwustronne lub ścianek czyli pleców. Po drugie wspólnym mianownikiem jest drewniany blat i front z plexi z przestrzennym logo.

Zdjęcia z wnętrza sklepu pochodzą ze strony https://my-junior.com/de/