Regał spacewall na akcesoria

Regał spacewall na akcesoria

Pojemny regał na akcesoria

Opracowaliśmy regał spacewall i system mniejszych stojaków z wykorzystaniem z hakami i półkami, które towarowane są mniejszymi gabarytowo produktami.

Uporządkowany, widoczny towar

Regał eksponujący i magazynujący akcesoria niemowlęce takie jak butelki, smoczki antykolkowe, zabawki, gryzaki itp. Spacewall pozwala na zawieszenie zarówno półek jak i haków. Na malutkie blistry ze smoczkami przydadzą się różnej długości haki. Innego typu są opakowania na artykuły większe takie jak laktatory czy zabawki i tu sprawdzą się półki.

Dwa regały z różnej perspektywy, obok siebie
Wersja stojaka z wąskimi bokami z pcv i wydrukiem.
Regał biały, z półka na dole, dr brown
Szafa wyposażona jest w system Spacewall z rozstawem wsuwek co 10cm
Pojedynczy regał z systemem spacewall
Grafika wykonana na wysokim połysku
Regał spacewall przy ścianie, pusty.
Przyścienny regał dla marki Dr. Brown`s
Regał spacewall podświetlony diodami
Podświetlany LEDami regał przyścienny

Regał spacewall posiada magazynek

Dodatkowo stojak posiada pojemny magazynek na zapasy towaru lub dodatkowe haki. Akcesoria takie jak smoczki czy butelki są towarem bardzo małym, który szybko się sprzedaje i który trzeba uzupełniać dlatego magazynek jest w tym przypadku bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Podświetlenie

Przeważająca część regałów jest podświetlona – znacząco wpływa to na wyróżnienie towaru. Wymiary standardowej szafy jak DR BROWNS to 1000x2250x600mm. Podświetlenie rozjaśnia ekspozytor w środku dlatego zabudowany towar nie gubi się, jest dobrze widoczny, przyciąga wzrok w porównaniu z towarem który jest umieszczony na zwykłych nieoświetlonych półkach czy hakach.

Wieloletnie doświadczenie

Regały te są efektem wieloletniej pracy nad meblami dla sklepów dziecięcych – nasze rozwiązania to efekt pracy nad prototypami, poprawkami i wprowadzenie w życie uwag klienta bądź właściciela sklepu. Wszystkie projekty stworzyliśmy sami ale niejednokrotnie inne firmy kopiują je do tej pory. Jednak nasze meble mają przewagę pod względem testowania ich odporności na przestrzeni wielu lat. Używamy tylko sprawdzonych materiałów a montażem zajmują się ludzie, którzy potrafią to robić sprawnie, szybko i przede wszystkim dobrze.

Innego rodzaju regał ze systemem spacewall wykonaliśmy dla produktów – zabawek PLAY-WOW. Tutaj brak boków stojaka dlatego obudowany jest jedynie błyszczącą kolorową ramką. Zobaczyć można go TU.