Regał na foteliki Maxi-Cosi

Regał na foteliki Maxi-Cosi

Celem jaki przyświecał tej realizacji była taka ekspozycja fotelików samochodowych, która wyróżnia je na tle innych marek. Po pierwsze regał na foteliki dobrze porządkuje towar jakim są foteliki, z rozróżnieniem na wagę, wielkość, kolor tapicerki i poszczególne marki. Wprowadziliśmy tym samym na rynek nowy standard ekspozycji fotelików samochodowych.

 

Regał na foteliki zatowarowany

Górna część regału na foteliki, z podświetlanym logo.

Wnętrze sklepu z regałami na foteliki, które są zatowarowane.
Pojedynczy regał, biały, stoi przy ścianie. Na nim dwa rzędy fotelików samochodowych.

Dwa regały obok siebie

Regał w sklepie, zatowarowany fotelikami samochodowymi. Regał na foteliki, pusty, biały.

Regał w środku sklepu, biały, stoi na podłodze, pusty.

Regał Maxi cosi podświetlany, na tle ściany.

Regał - logotyp podświetlany maxi cosi
Regał na foteliki z logotypem maxi cosi. Podobna realizacja do zobaczenia TU. 

Drugim wykoananym dla Maxi-Cosi regałem był pojemny mebel ze skośnymi połkami mieszczący aż 20 foteli.

mc12

Pojemne regały fotelikowe

Ważne dla nas było, aby foteliki samochodowe nie stały obok siebie bez zamysłu, sprawiając że klient gubi się w ich przeznaczeniu – kategorii wagowej czy wiekowej. Pracując według ścisłych wytycznych klienta powstał regał z podświetlaną wnęką i takimi niuansami jak wykładzina na powierzchni półki ułatwiająca ekspozycję czy cokoliki wzmacniające konstrukcję.

Standardowe wymiary regału

1,8m szer. – 3 fotele w rzędzie
2.2m szer. – 4 fotele w rzędzie
2.7m szer. – 5 foteli w rzędzie

Doświadczenie w meblowaniu sklepów

Regały te są efektem wieloletniej pracy nad meblami dla sklepów dziecięcych. Po pierwsze nasze rozwiązania to efekt pracy nad prototypami, poprawkami i wprowadzenie w życie uwag klienta bądź właściciela sklepu. Wszystkie projekty stworzyliśmy sami ale były one niejednokrotnie kopiowane przez inne firmy. Jednak nasze meble mają przewagę pod względem testowania ich odporności na przestrzeni wielu lat. Używamy tylko sprawdzonych materiałów a montażem zajmują się ludzie, którzy potrafią to robić sprawnie, szybko i przede wszystkim dobrze.

Podobnie pracowalismy dla marki Britax – Romer. Zobaczyć można ją TU. Bardzo często zdarza się, że sklep powierza nam przygotowanie identycznych regałów. Dlatego rozróżnieniamy je jedynie logotypami czy kolorami błyszczącej obudowy jakie pasują do danej marki. To daje pewność, że ciąg regałów będzie spójny nie tylko jeśli chodzi o wysokość. Taka sama będzie też grubość wszystkich płyt meblowych, jednolite oświetlenie, tą sama wykładzinę itp.

Kompleksowa obsługa

Dojeżdżamy do klienta na pomiary przed montażem. Oceniamy czy w danym miejscu nie napotkamy na niespodzianki w postaci wystających cokołów, obniżonego sufitu, rurek, klimatyzacji itp. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam ocenić, czy ekspozycja fotelików znajdująca się w sklepie nie zaburzą ciągu komunikacyjnego. Czy regały nie sprawią, że sklep będzie zbyt przyciemniony.