Ekspozycja fotelików dla marki Britax Romer

Ekspozycja fotelików dla marki Britax Romer

Szafa asortymentowa

Pojemna szafa ekspozycyjna z podświetleniem LED. Regały te po pierwsze optymalnie wykorzystują przestrzeń ale i eksponują jednocześnie towar w wyjątkowy, elegancki sposób. Po drugie taka ekspozycja fotelików pozwala na pokazanie wszystkich modeli, kolorystyki czy klasyfikacji wagowej.

Dowolny kolor frontu mebla. Front może być na wysokim połysku ale i w wersji matowej
Regał na 12 fotelików samochodowych ale i z możliwością powiększenia tak, by zmieścić do 24 fotelików.
Frezowany i podświetlony logotyp producenta
Regał zatowarowany fotelikami
Wygłuszająca, zabezpieczająca wykładzina na półkach

Wymiary regałów

Możliwe jest dostosowanie regałów do praktycznie każdych wymiarów jednak standardowe opcje jakie najczęściej montujemy to:

1,8m szer. – 3 fotele w rzędzie

2.2m szer. – 4 fotele w rzędzie

2.7m szer. – 5 foteli w rzędzie

Inne tego typu regały zobaczyć można na przykład TU

W każdym boxie który jest podświetlony półkę wyłożyliśmy wykładziną z atestem – daje to pewność, że ani półka ani fotelik nie porysują się. Taka wykładzina poprawia wygląd ale i trzyma fotel stabilnie w jednym miejscu.

Optymalne ułożenie mebli w sklepie

Plusem projektowania mebli pod wymiar jest to, że wykorzystana jest cała przestrzeń, kąty, wnęki. Podobnie z uwzględnieniem skrzyń z mediami, słupów nośnych, pochylenia podłogi, wentylacji, oświetlenia technicznego…i wieloma innymi rzeczami. Wiemy, że każdy centymetr powierzchni sklepu ma znaczenie dlatego projektujemy zabudowy tak, by wyeksponowana została jak największa ilość towaru.

Kompleksowa obsługa

Dojeżdżamy do klienta na pomiary przed montażem. Oceniamy czy w danym miejscu nie napotkamy na niespodzianki w postaci wystających cokołów, obniżonego sufitu, rurek, klimatyzacji itp. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam ocenić, czy ekspozycja fotelików znajdująca się w sklepie nie zaburzą ciągu komunikacyjnego. Czy regały nie sprawią, że sklep będzie zbyt przyciemniony.

Sprawny montaż

Istotną kwestią jest, że pracujemy tak, by większość mebli sklepowych powstała w naszej pracowni. Poszczególne składowe, elementy przygotowujemy do montażu w sklepie. W efekcie w jak najmniejszym stopniu przeszkadzamy w sprawnej obsłudze personelu w sklepie. Jesteśmy w stanie montować nasze regały w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w dni gdzie sklep nie pracuje czyli maksymalnie dostosować się do klienta.