ZOBACZ OFERTĘ

ZOBACZ OFERTĘ

MEBLE SKLEPOWE

Kluczem efektywnej sprzedaży poza miłym personelem który ma bogatą wiedzę jest możliwość wykazania się sprzedawcy, czyli opcja takiego pokazania zalet towaru by kupujący otrzymał produkt jakiego na prawdę potrzebuje. W efekcie zadowolone sa obie strony. Estetyczna i uporządkowana ekspozycja to podstawa, by nie zgubić się w kategoriach wagowych, kolorystyce, modelach. Produkujemy meble sklepowe, które w tym pomagają.

REGAŁY FOTELIKOWE

Wykonujemy od podstaw regały na foteliki samochodowe – do tej pory w ponad stu punktach w Polsce i Europie. Niektóre z nich tworzą ciąg, inne pojedyncze odróżniają się na tle już istniejącej ekspozycji.

Ciąg regałów przyściennych, świecących, dolny rząd przystosowany pod nogę z bazy fotelikowej.
Ekspozycja fotelików w salonie Smykoland
Regały wykonane ze sklejki, podświetlane.
Ciąg regałów w Tomi Warszawa

PODESTY POD WÓZKI

Oferujemy oryginalną ekspozycję wózków – od klasycznych podestów po aranżacje większej powierzchni przeznaczone dla jednej kolekcji lub marki czyli zabudowy typu shop in shop z grafiką.

Podest który mieści do czterech wózków, z grafiką, wykonany z drewna.
Podest pod wózek Britax
Podest wykonany z drewna i plexi. Podest jest okrągły i może pomieścić kilka wózków.
Okrągły podest

KOSTKI EKSPOZYCYJNE

Do tej pory na naszej autorskiej kostce ekspozycyjnej pokazać można było jeden fotelik jednak ostatnio zaprojektowaliśmy kostkę która posiada wysuwane półki po bokach. Daje to możliwość w razie konieczności schowania półki i dosunięcia kostki na przykład do ściany czy do drugiej kostki. Jeśli natomiast wyeksponować chcemy kilka fotelików – w łatwy sposób wysuwamy półkę dzięki klikającemu mechanizmowi.

REGAŁY SPACEWALL

Opracowaliśmy system szaf, z wykorzystaniem paneli Spacewall z hakami i półkami, które towarowane są przede wszystkim mniejszymi gabarytowo produktami takimi jak zabawki czy akcesoria. Od kilku lat zobaczyć je można w przeszło pięćdziesięciu sklepach na terenie kraju ale i na terenie całej unii. Wyróżnia je podświetlenie oraz na przykład obudowanie grafiką.

Regały w całości drewniane, z użyciem systemu spacewall.
Regały ze sklejki i systemu spacewall
Regał z systemem spacewall
Regał spacewall z kolorową grafiką

STOJAKI I EKSPOZYTORY

Zaproponować możemy także lżejsze, mniejsze stojaki i ekspozytory które akcentują
na powierzchni sklepu wyróżniony towar.

Projekt stojaka, prototyp stojaka, gotowy stojak z kolorowa grafiką.

MEBLE SKLEPOWE TO TAKŻE LADY, RECEPCJE

Uzupełnieniem wystroju salonu sprzedaży są budowane przez nas przede wszystkim lady czy recepcje ze stanowiskami kasowymi. Podobnie jak regały – realizacje zobaczyć można w galerii.

MEBLE SKLEPOWE – KOMPLEKSOWE UMEBLOWANIE SALONU SPRZEDAŻY

Własny transport pozwala nam na montaż w dowolnej części kraju ale tez za granicą. Potwierdzą to rekomendacje wielu sklepów. 

Konkurencyjne ceny to po pierwsze zasługa własnych maszyn a co za tym idzie brak pośredników. Produkujemy nasze meble w Polsce, używając certyfikowanych komponentów, bezpiecznych modułów LEDowych a co najważniejsze montażem zajmuje się profesjonalna i doświadczona ekipa dlatego nasze zabudowy cieszą się taką popularnością.

Zapraszamy do kontaktu: 44-190 Knurów, ul. Wolności 1, Obsługa Klienta/wyceny: +48 888 420 570 , Dział projektów:  +48 661 731 962 , biuro@rasterart.pl

Dotychczasowym klientom dziękujemy za zaufanie 🙂

Marta SiemaszkoMarta Siemaszko
20:07 09 Oct 22
Pełen profesjonalizm. Polecam 👌
Marcin KryskiMarcin Kryski
14:52 24 Aug 21
Piękna robota. Panie Tomku dzięki za realizację naszego projektu. Mimo kilku niespodzianek pod drodze efekt finalny jest oszałamiający. Nie mogło być mniej niż 5*. Polecam absolutnie każdemu kto chce wykonać nietuzinkowe meble do swojego sklepu. Firma słuchająca swoich klientów, profesjonalna i bardzo elastyczna. Pozostajemy w ciągłym kontakcie bo pracy jeszcze dużo przed nami. Tylko Raster Art 😉
BoboWózki KoninBoboWózki Konin
18:02 16 Jun 21
100% zadowolenia. Projekt dokładnie taki jaki chcieliśmy, solidnie wykonany, obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo polecamy i pozdrawiamy.
Dorota LoraDorota Lora
13:27 22 Jan 21
Polecam firmę Raster art Knurów w 100% Przesympatyczni właściciele, zamówienie wykonane zawsze profesjonalnie i na czas, współpracuję z tą firmą od ponad 5 lat i jestem bardzo bardzo zadowolona
Ka SloKa Slo
09:15 07 May 20
Bardzo miła obsługa, Pan Tomasz człowiek z sercem na dłoni! Zamówiona recepcja do mojego salonu idealnie zaprojektowana i wykonana przez firme raster art! Polecam każdemu
js_loader