Smykoland Toruń – umeblowanie sklepu

Smykoland Toruń – umeblowanie sklepu

Kompleksowe umeblowanie salonu sprzedaży

W zabudowie tej szafy dopasowane są do wymiaru sklepu i ozdobnych, konstrukcyjnych belek. Przy dużej wysokości sklepu regały wypełniają przestrzeń ale jej nie zagracają. W efekcie takie umeblowanie sklepu wykorzystuje każdy centymetr powierzchni sklepowej. Słupy nie zostały w całości zakryte ale nie zdominowały już wyglądu sklepu. Posłużyły za ekspozycję grafiki w taki sposób, że cały sklep stał się jaśniejszy, większy.

Obudowane belki konstrukcyjne

Ciekawym rozwiązaniem jest tu czterostronne obudowanie 12 słupów – przez co w całości świecą. Grafika jest wymienna w łatwy sposób, drukowana na tkaninie do podświetleń dzięki czemu kolory są soczyste. Po pierwsze jest to ciekawe uzupełnienie projektu pojedynczego stanowiska każdego z dostawców wózków – poza oznakowaniem delikatnym logotypem podestu prezentujemy lifestylowe zdjęcia.

Umeblowanie sklepu podestami wokół słupów

Wokół słupów zabudowa pod wózki – podświetlane podesty dookoła. Elementy konstrukcyjne, w tym przypadku drewniane belki – nie muszą przeszkadzać – współgrają doskonale, nadając salonowi niepowtarzalny charakter.

Powyżej zdjęcia, jak wyglądała praca nad zabudową podczas montażu.

Regały pod wymiar

W tym przypadku istotne były dokładne pomiary obiektu – każda przestrzeń między belkami nieco się różniła. Zależało nam na tym, by dopasować regały czy podświetlane ścianki dokładnie, by nie było to kilka totalnie innych, wstawionych przypadkowo mebli.

Umeblowanie sklepu z użyciem podświetlanych ścianek

Podświetlenie rozjaśniło całą przestrzeń. Dla kontrastu z ciemnymi belkami w efekcie pojawiło się dużo białych elementów. Wszystko spójne ale i estetyczne.

Podobną zabudowę również dla salonu SMYKOLAND zrealizowaliśmy TU.