Umeblowanie sklepu dziecięcego BABY on TOUR

Umeblowanie sklepu dziecięcego BABY on TOUR

Umeblowanie całego sklepu

Salon projektowaliśmy od podstaw, od surowej cegły. Po pierwsze bardzo istotne były jakościowe pomiary powierzchni – półki, regały i podesty idealnie wpasowały się we wnęki, „szyte na miarę” 🙂

Podświetlane regały

Ciąg regałów został podświetlony, logotypy również świecą. To one dominują cały wystrój. Dolna półka podwyższona jest o 35 cm od podłogi by łatwiej zaprezentować bazę fotelikową, która wyposażona jest w nogę stabilizującą. Umeblowanie sklepu dziecięcego przewiduje współgranie wszystkich elementów w przestrzeni tak po to by klient nie gubił się w salonie. Zazwyczaj są to sklepy wielkopowierzchniowe dlatego tak istotne jest by przestrzeń ich była uporządkowana i intuicyjna.

Dodatkowe elementy umeblowania sklepu dziecięcego

Dodatkowo przygotowaliśmy funkcjonalną ladę w kolorystyce sklepu, półki z grafiką klejoną bezpośrednio na ścianach i zabudowaliśmy systemem spacewall „niewygodne” słupy, wnęki. Do szczegółowej prezentacji funkcjonalności fotelików samochodowych służą osobne podesty z fotelami ekspozycyjnymi, ale nie zabrakło też podestów o różnej wysokości. Wszystko spójne i przemyślane.

Sprawny, szybki montaż

Montaż mebli na tak dużej powierzchni był przede wszystkim sporym wyzwaniem logistycznym – sklep znajduje się w Szczecinie a my zwoziliśmy wszystkie elementy ze śląska. Poniżej zdjęcia, jak prezentuje się wnętrze po zatowarowaniu. Zdjęcia dzięki uprzejmości sklepu.

Oznakowanie sklepu reklamą

W końcowym etapie sklep oznaczyliśmy z zewnątrz reklamą – grafiką podświetlaną ale i banerami i tablicami. Salon nosi nazwę Baby on Tour (elmo.pl) w efekcie widoczny jest z daleka.

Wewnątrz sklepu przestrzenne, kolorowe logo, klejone bezpośrednio na ścianę. Podobnie na zewnątrz wyraźna i estetyczna reklama. Zobaczyć można ją TU.