Zabudowa słupa

Zabudowa słupa

Zabudowa spacewall

Słup kondygnacyjny jako integralna część przestrzeni w sklepie nie musi zabierać niepotrzebnie tak cennego w każdym sklepie miejsca. Zabudowa spacewall to doskonały element sprzedażowy, mocno wyróżniający się na tle pozostałej aranżacji o ile odpowiednio go obudujemy – tutaj w spacewall oraz grafikę.

słup zabudowany spacewallem
słup zabudowany spacewallem
wnętrze sklepu z zabawkami

Prosty sposób na wyposażenie sklepu

Wyposażenie sklepu nigdy nie było tak elastyczne i proste w użyciu jak z wykorzystaniem systemu spacewall. System ten posiada możliwość montowania półek sklepowych, wieszaków, haczyków i zawieszek sklepowych. W każdej branży sprosta oczekiwaniom klientów.

Budowa panelu spacewall

Najpopularniejsze panele sklepowe to te z rozstawem aluminiowych wsuwek co 10cm. Na wysokości 90cm panel posiada 8 frezów wypełnionych aluminiowymi wkładami. Taka ilość frezów zapewnia największe możliwości zmiany aranżacji sklepowej. Panele przycinamy na szerokość, co umożliwia zabudowę nawet tak wąskiego jak w tej realizacji słupa – ten ma szerokość 30/40 cm. Powoduje to, że powierzchnia użytkowa sklepu zwiększa się, każdy centymetr przestrzeni zostaje wykorzystany.

Spójny wygląd sklepu

Panele Spacewall montowane są przede wszystkim do ścian sklepu. Wykonuje się z nich także meble sklepowe dzięki czemu całe wyposażenie sklepu ma spójny wygląd. Zamawiać można je w różnych kolorach, nawet oklejone wydrukiem z lifestylową grafiką. Ponieważ są wykonane z płyty MDF to docinanie ich do innych wymiarów nie stanowi dla naszych pracowników najmniejszego problemu.

Konkurencyjne ceny

Konkurencyjne ceny to po pierwsze zasługa własnych maszyn a co za tym idzie brak pośredników. Produkujemy nasze meble w Polsce, używając certyfikowanych komponentów, bezpiecznych modułów LEDowych a co najważniejsze montażem zajmuje się profesjonalna i doświadczona ekipa dlatego nasze zabudowy cieszą się taką popularnością. Własny transport pozwala nam na montaż w dowolnej części kraju ale tez za granicąPotwierdzą to rekomendacje wielu sklepów. Uzupełnieniem wystroju salonu sprzedaży są budowane przez nas przede wszystkim lady czy recepcje ze stanowiskami kasowymi. Podobnie jak regały – realizacje zobaczyć można w galerii.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do kontaktu: 44-190 Knurów, ul. Wolności 1, Obsługa Klienta/wyceny: +48 888 420 570 , Dział projektów:  +48 661 731 962 , biuro@rasterart.pl

Dotychczasowym klientom dziękujemy za zaufanie