Wyposażenie sklepu Markusia

Wyposażenie sklepu Markusia

Kompleksowe umeblowanie sklepu

Regał na zabawki dla małych dzieci, regał podswietlany, stoi przy scianie
Mebel spacewall na zabawki i akcesoria.
Kompleksowe umeblowanie sklepu regałami i podestami
Szafa spacewall na zabawki i akcesoria.
Regały rurkowe na wózki dziecięce
Kompleksowe umeblowanie sklepu
Rzad regałów podświetlanych
Stojak spacewall na akcesoria.
Ragał na foteliki, obok regał na wózki
Regał na foteliki samochodowe

Projekt ten obejmował zagospodarowanie przestrzeni 1400m2 – kompleksowe umeblowanie sklepu z rozmieszczeniem mebli na dwóch piętrach. Każda z gondol i regałów wcześniej opisana została na papierze, potem ujęta na wizualizacji 3d by w końcu powstać z płyt meblowych i spacewall. Projekt ściśle według zatowarowania zajął łącznie kilka miesięcy.

Kompleksowe umeblowanie sklepów dziecięcych 

Kluczem efektywnej sprzedaży poza miłym personelem który ma bogatą wiedzę jest możliwość wykazania się sprzedawcy, czyli opcja takiego pokazania zalet towaru by kupujący otrzymał produkt jakiego na prawdę potrzebuje. W efekcie zadowolone sa obie strony. Estetyczna i uporządkowana ekspozycja to podstawa, by nie zgubić się w świcie zabawek i akcesoriów dziecięcych. Produkujemy meble sklepowe, które w tym pomagają.

REGAŁY SPACEWALL

Opracowaliśmy system szaf, z wykorzystaniem paneli Spacewall z hakami i półkami, które towarowane są przede wszystkim mniejszymi gabarytowo produktami takimi jak zabawki czy akcesoria. Od kilku lat zobaczyć je można w przeszło pięćdziesięciu sklepach na terenie kraju ale i na terenie całej unii. Wyróżnia je podświetlenie oraz na przykład obudowanie grafiką.

Doświadczenie w budowaniu mebli sklepowych

raster art to firma doświadczona w dziedzinie meblowania sklepów z branży dziecięcej i nie tylko. Projektujemy, produkujemy, skręcamy na miejscu lub we własnym warsztacie wszystkie elementy wyposażenia, które zobaczyć możecie w naszym portfolio.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy pomogą dobrać optymalne dla powierzchni regały. Połączenie młodości i doświadczenia, jakie charakteryzuje naszą firmę, owocuje świeżymi, oryginalnymi pomysłami, które skutecznie Was wyróżnią.

Do naszych atutów należą:

– po wieloletnie doświadczenie w branży dziecięcej

– znajomość trendów i rynku dedykowanego najmłodszym

– elastyczność ofertowa i cenowa – dobierzemy wszystko tak, by zmieścic sie w budżecie
– otwartość na Państwa potrzeby
– mobilność – działamy na terenie Europy, dowozimy i montujemy już na terenie Niemiec, Holandii, Słowenii, Frakcji i Chorwacji.
– tempo pracy- niektóre sklepy udało nam sie umeblować od podstaw w tydzień