Budowa Stoiska – Targi KIELCE 2014

Budowa Stoiska – Targi KIELCE 2014

Budowa stoiska targowego

Budowa stoiska targowego dla firmy MARKO baby była śmiałym wyswaniem –  miało około 400m2 i było jednym z większych na Targach Kieleckich. Ekspozytory, stojaki, wydruki oddawały charakter każdej z marek. Zbudowane zostały według standardów jakie nakładał producent wystawianych towarów. Branża dziecięca jest w kwestii stojaków tematem niezwykle wdzięcznym. Udało nam się powiększyć wzór niewielkich zabawek – autobusów – do rozmiarów pokaźnych półek sklepowych, z odwzorowaniem każdego z detali i kolorystyki. Wiele razy wykonaliśmy później podobne zabudowy. Przykład TU.

cichopek wywiad
Gotowe stoisko targowe
cichopek kasia na targach zabawkowych
Stoisko w trakcie trwania targów
kasia cichopek
Wybudowane gotowe stoisko
Stoisko k`s kids
Stoisko k`s kids
ks kids
Część zabawkowa
stoisko ks kids
Część zabudowy

reklama targi kielce 2014 targi kielce

WYPOSAŻENIE STOISKA TARGOWEGO

Na wyposażenie stoiska targowego naszego klienta składały się liczne elementy ekspozycyjne, wydruki, podświetlane ścianki, detale multimedialne oraz dekoracyjne. Niektóre z elementów wystawiane były w poprzedniej edycji, inne – jak pokaźny podest TFK mają już kilka lat. Świadczy to o tym, że nie są to meble „jednorazowe” i wyglądają dobrze nawet po czasie, jeśli tylko są odpowiednio transportowane i montowane.

Budowa stoiska targowego została zlecona według standardów jakie nakładał producent wystawianych towarów. Branża dziecięca jest w kwestii stojaków tematem niezwykle wdzięcznym i ciekawym. Powinny one przyciągać wzrok kolorystyką czy kształtem ale i w sposób uporządkowany prezentowały opakowania często już kolorowych opakowań.

MEBLE NA WYMIAR NIE TYLKO JAKO STAŁA EKSPOZYCJA

Bardzo często zdarza się, że meble sklepowe są ekspozycją mobilną. Po pierwsze doskonale sprawdzają się na branżowych targach dziecięcych, eventach, konferencjach – doskonale prezentują daną partię towaru w skupionym miejscu. Gdy wydarzenie kończy się nie lądują na magazynie ale wracają z powrotem do sklepu. Po drugie – często identyczne zamawiają na przykład sklepy – partnerzy handlowi, którzy dane targi odwiedzili, do swoich salonów sprzedaży.

MEBLE UŻYWANE

Jesteśmy w stanie tak odświeżyć grafiką meble które już wyprodukowaliśmy, by odzyskały idealny wygląd i były aktualne jeśli chodzi o grafikę, zgodne z najnowszym przekazem/kolekcją. Niejednokrotnie już modyfikowaliśmy nasze meble, na przykład oklejaliśmy inną folią lub proponowaliśmy rozwiązanie z podświetlanym logotypem.

1 komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.