Kostki ekspozycyjne z wysuwanymi blatami.

Kostki ekspozycyjne z wysuwanymi blatami.

Miejsce w salonie sprzedaży jest niezwykle cenne. Ekspozycja powinna jak najkorzystniej pokazać fotelik – najlepiej w jego trzech wersjach to jest od urodzenia do około 15 miesięcy, od 3 miesięcy do 7 lat i od 3,5 lat do 12 lat. Pomaga w tym nasza kostka pod fotelik.

Autorski projekt

Do tej pory na naszej autorskiej kostce ekspozycyjnej pokazać można było jeden fotelik jednak ostatnio zaprojektowaliśmy kostkę która posiada wysuwane półki po bokach. Daje to możliwość w razie konieczności schowania półki i dosunięcia kostki na przykład do ściany czy do drugiej kostki. Jeśli natomiast wyeksponować chcemy kilka fotelików – w łatwy sposób wysuwamy półkę dzięki klikającemu mechanizmowi.

Kostka pod fotelik znakowana logotypem

Kostkę oczywiście znakujemy logotypem – czy to przestrzennym z plexi czy płaskim, z folii samoprzylepnej. Stojak pokryty jest białym błyszczącym odpornym na zarysowania aluminium. Istnieje możliwość zamówienia takiego stojaka z magazynkiem w środku – pozwoli na to otwierany blat montowany na specjalnych zawiasach.

Podest ma idealna do ekspozycji fotelika wysokość.

Rozwiązanie modułowe

Posiada tez wysuwana mini półke na nogę z bazy fotelika.

Kostki tego typu mogą występować w przestrzeni sklepu modułowo, w różnej wysokości. Można je także łączyć z podestami pod wózki w tej samej kolorystyce. Wszystko zależy przede wszystkim od możliwości sklepu – powierzchni jaką dany sklep jest w stanie przeznaczyć na pokazanie pojedynczego fotela.

Doświadczenie w projektowaniu kostek ekspozycyjnych

Wielokrotnie już budowaliśmy fotele ekspozycyjne, na przykład zabudowę imitująca wnętrze samochodu z oryginalną kanapą samochodową. Do zobaczenia  TU.  Ekspozycja ta funkcjonowała wielokrotnie na targach branżowych oraz w sklepie.

Tego typu realizacje wykonaliśmy dla wielu już klientów między innymi Britax Romer, Osann, Storchenmuhle czy Lionello.