Showroom Kinderkraft Francja

Showroom Kinderkraft Francja

Shop-in-Shop

Zabudowa typu Shop-in-Shop – meble sklep dziecięcy – to sposób na to byśmy w atrakcyjny sposób pokazali kolekcje na przykład z podziałem na konkretne modele czy kolorystykę. To wizytówka danej marki, która skupia się przede wszystkim na designie, czytelnym układzie i spójności z wizją marki.

Dowozimy nasze zabudowy w każde miejsce w Europie

Dla marki Kinderkraft mieliśmy przyjemność zbudowania tego typu aranżacje w kilku wersjach, na terenie Francji i Holandii.

Poza przygotowaniem zabudowy, każda z nich zawieźliśmy i zamontowaliśmy we wskazanym przez klienta miejscu. Mieliśmy tym samym pewność, że została złożona dokładnie tak, jak na projekcie i nie uległa uszkodzeniu przez spedycję. Koszty takiej logistyki również zostały obniżone przez to, że optymalnie zaplanowaliśmy całą trasę.

Oryginalne kształty podestów

Wiemy, że zaokrąglenia, obłe kształty, podświetlenie brzegów, pleców konstrukcji, różna wysokość podestów, spójna kolorystyka – to wszystko przyciąga wzrok klienta czyli pracuje z resztą komunikatu jaki przekazuje dana marka. Podobną realizację zrobiliśmy TU.

MEBLE SKLEP DZIECIĘCY

Tego typu atrakcyjna zabudowa nie musi na stale gościć w sklepie. Niejednokrotnie zdarzało się, że taka zabudowa eksponowała najnowszą kolekcję marki na targach branży dziecięcej a potem wracała na swoje miejsce. To okazja do tego, by potencjalni kontrahenci widząc zabudowę z bliska zamówili identyczną do własnego salonu sprzedaży, eksponując tym samym nasz produkt we właściwy sposób.