Wyspa wózkowa

Wyspa wózkowa

Oryginalny projekt

Ta wyspa wózkowa którą wykonaliśmy jest w nietypowym kształcie. Realizacja skomplikowanego projektu, który ma się mocno wyróżniać na tle innych podestów w sklepie. Dominują tutaj ostre kształty, skosy, geometria. Bardzo istotne jest połączenie błyszczących materiałów i podświetlenia, co daje efekt glamour.

Podświetlenie podestów

Wyspa wózkowa jest delikatnie podniesiona, dzięki temu podświetlana podłoga daje efekt łuny. Podświetlone są także krawędzie dwustronnych ścianek z lifestylową grafiką. Co istotne, grafika możliwa jest w każdym momencie do zmiany – aktualizacja kolekcji czy zmiana zdjęć lifestylowych nie jest żadnym problemem.

Wymiary wyspy wózkowej

Wysokość ścianek w największym punkcie to 140 cm. Każdą z wysp podzieliliśmy na 3 strony, gdzie można prezentować różne modele wózków wraz z akcesoriami. Podłoga ekspozycji to przycięte do kształtów skosów panele. Odznaczają się na tle podłogi z kafelek. Jest to jedna z realizacji, która była bardzo indywidualna. Nie ma tu typowej, prostej i powtarzalnej konstrukcji – wszystko jest jednorazowe i pod wymiar.

Realizacja dla salonu Smykoland Toruń.

Jest to kolejna już realizacja dla sieci salonów Smykoland. Dojeżdżamy w każde miejsce na pomiary, zawsze szlifujemy projekt tak, by na miejscu montażu nie spotkały nas żadne niespodzianki. Sprawdzamy wszelkie elementy pomieszczenia na przykład skosy, obniżenia, wnęki, umiejscowienie klimatyzacji, lamp, rur – wszystkich elementów istotnych dla ustawienia regałów. Często również przed finalnym zamówieniem wykonujemy jakąś część jako prototyp do wglądu przez klienta. Jest to także kolejna realizacja dla marki TUTIS. Wykonaliśmy także zabudowę – podesty wózkowe, które zobaczyć można TU. Obie realizacje z powodzeniem występować mogą na przykład jako ekspozycja na branżowych targach by potem wrócić na bazowe miejsce jako ekspozycja stała.