Podesty na fotelik z bazą ISOFIX

Podesty na fotelik z bazą ISOFIX

Prosta ekspozycja, idealna do pokazania bazy fotelikowej z systemem ISOFIX, z nogą stabilizującą.

Podesty na fotelik samochodowy to idealne rozwiązanie do każdego salonu sprzedaży. Ma on odpowiednią wysokość dlatego łatwiej pokazać można prawidłowy montaż fotelika w system ISOFIX, sposób zapinania dziecka, możliwość obrotu czy nachylenia fotelika oraz jego funkcjonalność. Nie trzeba ściągać go z regału.

EKSPOZYCJA POJEDYNCZEGO FOTELIKA

Podesty wykonane dla marki BRITAX ROMER, niewielkich wymiarów, z błyszczącym odpornym na zarysowania blatem z systemem ISOFIX – dla jak najlepszej prezentacji fotelika z bazą lub bez. Po pierwsze kostka pokryta jest białym aluminium i oznaczona przestrzennym logotypem z plexi. Jest ciężka i stabilna, by podczas prezentacji nic się nie chwiało ani nie wywróciło. Po drugie odpowiednią wysokość docenią sprzedawcy jak i klienci – nie trzeba schylać się ani gimnastykować 🙂 Istnieje możliwość zamówienia takiego podestu z magazynkiem w środku – pozwoli na to otwierany blat montowany na specjalnych zawiasach. Przydatna funkcjonalność, jeśli chcemy zaoszczędzić miejsce na przykład na opakowanie, dodatkowe akcesoria, ulotki czy inne mniejsze produkty.

PODESTY NA FOTELIK SAMOCHODOWY A MODUŁOWA ZABUDOWA

Kostki tego typu mogą występować w przestrzeni sklepu modułowo, w różnej wysokości. Można je także łączyć z podestami pod wózki w tej samej kolorystyce. Wszystko zależy przede wszystkim od możliwości sklepu – powierzchni jaką dany sklep jest w stanie przeznaczyć na pokazanie pojedynczego fotela.

Przestrzenny logotyp

Klient zdecydował się oznaczyć podesty na fotelik czterostronnym logotypem przestrzennym, dlatego każda z liter jest wykonana jest z plexi i naklejana osobno.

Wielokrotnie już budowaliśmy fotele ekspozycyjne, na przykład zabudowę imitująca wnętrze samochodu z oryginalną kanapą samochodową. Do zobaczenia TU. Ekspozycja ta funkcjonowała wielokrotnie na targach brażnowych oraz w sklepie.