Podesty wózkowe

Podesty wózkowe

Do wyróżnienia ekspozycji wózków najlepiej służą podesty wózkowe- są niewysokie, w efekcie pozwalają wózkom „zaistnieć” wśród innych, w jednolitej przestrzeni salonu sprzedaży.

PODEST POD WÓZEK Z WYMIENNĄ GRAFIKĄ

W naszych podestach łatwo o zmianę grafiki, co jest naturalne przy zmianie kolekcji lub kolorystyki towaru. Bardzo często grafika jest dosyłana – dlatego, że personel sam może w łatwy sposób ją wymienić.

TRANSPORT W DOWOLNE MIEJSCE

Tu realizacja kilku podobnych modeli podestów dostosowanych do wielkości sklepu. Wykonanie – Francja/Holandia. Jesteśmy w stanie szybko wyprodukować każdą ilość podestów, nie jest problemem dowiezienie ich na miejsce w całości lub na przykład w wygodnych do samodzielnego złożenia modułach.

Podesty montujemy u klienta własnym transportem, rozwiązanie to jest dla klientów przede wszystkim korzystniejsze cenowo od spedycji.

SAMODZIELNA KONFIGURACJA

Wielkim plusem jest możliwość samodzielnej konfiguracji na przykład przy większej ilości naszych podestów. Jeśli czasowa ekspozycja zmienia się – można w łatwy sposób przemeblować także podesty.

PODESTY WÓZKOWE W DOWOLNYM KSZTAŁCIE

Po pierwsze modelujemy podesty w najróżniejszych kształtach – nie są problemem podesty z zaokrąglonymi rogami czy ściankami – plecami w kształcie półkola. Tu, dla marki Kinderkraft wykonaliśmy różne modele ścianek dzielących podesty dwustronne lub ścianek czyli pleców. Po drugie wspólnym mianownikiem jest drewniany blat i front z plexi z przestrzennym logo.

Podobną realizację wykonaliśmy także pod wózki, równiez dla marko KINDERKRAFT- zobaczyć można ją TU. Te meble również zawieźliśmy do Niemiec, Holandii i Francji.