TOMI Warszawa – umeblowanie sklepu

TOMI Warszawa – umeblowanie sklepu

Kompleksowe umeblowanie sklepu

Umeblowanie sklepu projektowane z użyciem sklejki, przede wszystkim ekologiczna, spójna, oszczędna w kolorach, minimalistyczna. Wszystkie gniazda w których znajdują się na przykład foteliki podświetliliśmy, logotypy również.

Spójny wystrój

Do ciągu zabudowy fotelikowej dostosowaliśmy także podesty pod wózki oraz elementy takie jak stanowisko komputerowe, mniejsze stanowisko sprzedażowe na sklepie.

Podświetlane logotypy

Wykonanie tych regałów ze sklejki nie wyklucza efektownego oznakowania logotypami wybranych marek – dzięki precyzyjnym narzędziom jesteśmy w stanie oznaczyć mebel z drewna czy to grawerem czy wyciętym na wylot i podświetlonym logotypem.

Podesty pod wózki również wykonane są ze sklejki czyli są spójne z całym umeblowaniem.

Do zabudowy dołączył też podest – fotel ekspozycyjny.

Tak wyglądały prace podczas montażu:

Sprawny montaż

Co istotne, pracujemy tak, by maksymalna ilość mebli sklepowych powstała w naszej pracowni. Wszystkie elementy przygotowaliśmy do montażu w sklepie tak, w jak najmniejszym stopniu zakłócać pracę sklepu. Jesteśmy w stanie montować nasze regały w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w dni gdzie sklep nie pracuje. Samo wykonanie zabudowy całego sklepu zajmuje nam zwykle nie więcej niż trzy dni.

PODOBNA REALIZACJA – umeblowanie sklepu POPAOPA

Inną realizacją, w całości praktycznie wykorzystującą sklejkę jest Bydgoski butik POPAOPA. Mieliśmy przyjemność lata temu meblować go z wymyślnymi, dziecięcymi motywami frezowanymi właśnie w sklejce. Zabudowaliśmy tam regały spacewall oraz wiele innych użytecznych dodatkowych mebli takich jak na przykład półki w kształcie plastra miodu czy szkieletowy regał w kształcie domku.