Wyposażenie sklepu

Wyposażenie sklepu

Drewniana stylistyka

Sklep z artykułami dziecięcymi mieści się w Bydgoszczy. Właścicielom zależało na stonowanym i ekologicznym wyglądzie, spójnym projekcie. Meble ze sklejki są tu idealnym pomysłem. Po pierwsze całość jest spójna i jest delikatnym tłem dla grupy produktów premium jakie oferuje butik.

Meble ze sklejki

Regały spacewall wykonaliśmy częściowo ze sklejki. Podobnie jak duże półki i pozostałe dodatki. Meble te mają wymyślne, dziecięce motywy frezowane właśnie w sklejce.

Półka ekspozycyjna  w kształcie plastra miodu wykonana ze sklejki
Półka ekspozycyjna w kształcie plastra miodu wykonana ze sklejki
Zabudowa kaloryferów ze sklejki w salonie sprzedaży
Zabudowa kaloryferów w salonie sprzedaży
Regały przyścienne wraz z zamykanym magazynkiem wykonane ze sklejki.
Regały przyścienne wraz z zamykanym magazynkiem
Meble ze sklejki po zatowarowaniu.
Meble ze sklejki po zatowarowaniu.
Regały przyścienne spacewall + sklejka.
Regały przyścienne spacewall + sklejka.
Drzwiczki wahadłowe prowadzące do zaplecza sklepu

Drewniane dodatki

Przygotowaliśmy też dopasowane idealnie dodatki ze sklejki w naturalnym kolorze, którą zabezpieczyliśmy jedynie matowym bezbarwnym lakierem wodnym. Wyzwaniem były wahadłowe drzwi zamontowane w przejściu, z wyfrezowanymi motywami typowo dziecięcymi czy obudowanie kaloryferów w tym samym stylu.

Realizacja dla sklepu w Bydgoszczy

Całość służy już kilka lat w salonie POPAOPA w Bydgoszczy. Podobną realizację, gdzie zastosowaliśmy sklejkę do budowy wszystkich mebli wykonaliśmy dla salonu TOMI w Warszawie. Zobaczyć można go TU.

Szybki montaż

Co istotne, pracujemy tak, by maksymalna ilość mebli sklepowych powstała w naszej pracowni. Wszystkie elementy przygotowaliśmy do montażu w sklepie tak, w jak najmniejszym stopniu zakłócać pracę sklepu. Jesteśmy w stanie montować nasze regały w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w dni gdzie sklep nie pracuje. Samo wykonanie zabudowy całego sklepu zajmuje nam zwykle nie więcej niż trzy dni.

Konkurencyjne ceny

Konkurencyjne ceny to po pierwsze zasługa własnych maszyn a co za tym idzie brak pośredników. Produkujemy nasze meble w Polsce, używając certyfikowanych komponentów, bezpiecznych modułów LEDowych a co najważniejsze montażem zajmuje się profesjonalna i doświadczona ekipa dlatego nasze zabudowy cieszą się taką popularnością.