Regały przyścienne

Regały przyścienne

Trzypoziomowy regał fotelikowy

Regały przyścienne w ciągu to kompleksowa zabudowa, gdzie zmieniamy tak na prawdę wizerunek całego sklepu.

Po wykonaniu szkieletu mebli zostają one obudowane błyszczącym, czarnym lub białym tworzywem (kolor oczywiście do wyboru – w zależności od preferencji klienta i zastanej w sklepie kolorystyki) Fronty i boki występują w wysokim połysku. Góra mebli to paski z logotypami. Istnieje możliwość zmiany grafiki, jeśli zmienia się kolekcja na danym miejscu.

Regały przyścienne w ciągu

W praktyce wygląda to tak, że ściana „fotelikowa” jest pierwszą jaką widzimy wchodząc do salonu sprzedaży. Dzieje się tak dlatego, że cały ciąg jest podświetlony i wysoki. Masywność zabudowy podkreśla poważny charakter produktu.

Regały z podświetlanymi połkami
Kilka osobnych regałów tworzy ciąg przy ścianie.
Regały przyścienne świecące
Wszystkie regały są podświetlane. Świeci także logotyp. Podobną zabudowę wykonaliśmy TU.
Regał na foteliki ze świecącymi połkami
Dzięki podświetleniu dobrze widoczny jest każdy fotelik.
Ciąg regałów na foteliki które świecą
Neutralny kolor światła sprawia, że tapicerka fotelików wygląda naturalnie,dlatego nie ma przekłamań kolorów.
Regały na foteliki z logotypami
Każda półka jest wyłożona atestowaną wykładziną.
Często obok regałów montujemy na wystających słupach spacewall by zaprezentować akcesoria.
Regał przyścienny ze spacewallem na akcesoria
Regał fotelikowy i spacewall obok.
Regały przyścienne z fotelikami.

Projekty gotowych mebli

Zrealizowaliśmy do tej pory setki aranżacji dla wielu marek i sklepów w Polsce i Europie dlatego chętnie wykonamy na podstawie wskazówek niezobowiązujący projekt.

Regały zaczynamy zawsze od projektu.

Regały dopasowane do wnęk

Tutaj – z racji małej szerokości – by zmieścić kolekcję kilku marek – wybudowaliśmy bardzo wąskie regały mieszczące dwa foteliki. Mają one również dolną półkę podwyższoną o 35 cm od podłogi by łatwiej zaprezentować bazę fotelikową, która wyposażona jest w nogę stabilizującą.

W każdym z podświetlanych boxów wyłożyliśmy półki atestowaną wykładziną. Zapobiega to zarysowaniu spodu fotelika oraz półki ale nie psuje eleganckiego efektu. Poprawia wygląd oraz trzyma fotel stabilnie w jednym miejscu.

Dojeżdżamy do klienta na pomiary przed montażem. Oceniamy czy w danym miejscu nie napotkamy na niespodzianki w postaci wystających cokołów, obniżonego sufitu, rurek, klimatyzacji itp. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam ocenić, czy regały znajdujące się w sklepie nie zaburzą ciągu komunikacyjnego. Czy regały nie sprawią, że sklep będzie zbyt przyciemniony.