Gablota na foteliki samochodowe RECARO

Gablota na foteliki samochodowe RECARO

Gablota na foteliki z logo

Gablota na foteliki z logo to projekt, który zakładał ekspozycję każdego z foteli osobno. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z modeli został pokazany w sposób czytelny. Każdy fotel jest podświetlony, nie „kłóci” się z miejscem o inny. Front mebla błyszczy, całość daje wrażenie masywności. 

PIĘTROWY REGAŁ NA FOTELIKI

Biały regał fotelikowy w znaczny sposób oszczędza miejsce na powierzchni sklepu. Trzy piętra powodują, że na tej samej przestrzeni sklepu czyli pokazać można więcej. Wymiar pojedynczego boxu to 60x60x76 cm. Wózek pokazać można być bokiem lub frontem. Podobną realizację wykonalismy dla salonu SMYKOLAND.

ESTETYCZNE WYKOŃCZENIE MEBLI SKLEPOWYCH

Po wykonaniu szkieletu mebli zostają one obudowane błyszczącym, czarnym tworzywem (kolor oczywiście do wyboru – w zależności od preferencji klienta i zastanej w sklepie kolorystyki) Fronty i boki występują w wysokim połysku. Góra mebli to paski z logotypami. Istnieje możliwość zmiany grafiki, jeśli zmienia się kolekcja na danym miejscu.

REGAŁY SKLEPOWE CZYLI FUNKCJONALNE PÓŁKI

W każdym z podświetlanych boxów półka jest wyłożona atestowaną wykładziną – zapobiega to zarysowaniu spodu fotelika oraz półki ale nie psuje eleganckiego efektu. Poprawia wygląd oraz trzyma fotel stabilnie w jednym miejscu.

POMIARY U KLIENTA

Dojeżdżamy do klienta na pomiary przed montażem. Przede wszystkim oceniamy czy w danym miejscu nie napotkamy na niespodzianki w postaci wystających cokołów, obniżonego sufitu, rurek, klimatyzacji itp. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam ocenić, czy regały znajdujące się w sklepie nie zaburzą ciągu komunikacyjnego. Czy regały nie sprawią, że sklep będzie zbyt przyciemniony i przede wszystkim, czy regał może stać w miejscu, które przeznaczył dla niego sklep.

MONTAŻ U KLIENTA

Co istotne, pracujemy tak, by maksymalna ilość mebli sklepowych powstała w naszej pracowni. Wszystkie elementy przygotowaliśmy do montażu w sklepie tak, w jak najmniejszym stopniu zakłócać pracę sklepu. Jesteśmy w stanie montować nasze regały w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w dni gdzie sklep nie pracuje. Samo wykonanie tego typu regału zajmuje nam zwykle kilka godzin. Podesty nie wymagają montażu w sklepie.