Wyposażenie salonu Smykoland

Wyposażenie salonu Smykoland

Długi ciąg regałów

Zabudowa w całości to 18 metrów długości. Regały sklepowe w ciągu to przede wszystkim jednolita, estetyczna zabudowa która porządkuje sklep na segmenty. Z racji swojej budowy znajduje się zazwyczaj przy ścianach sklepu, i tworzona jest maksymalnie wysoko czyli do sufitu. W tej zabudowie każdy fotelik ma swoją osobną gablotę więc każda z wnęk jest osobno podświetlona.

Istotne jest estetyczne wykończenie mebli sklepowych

Po wykonaniu szkieletu mebli zostają one obudowane błyszczącym, czarnym tworzywem (kolor oczywiście do wyboru – w zależności od preferencji klienta i zastanej w sklepie kolorystyki) Fronty i boki występują w wysokim połysku. Góra mebli to paski z logotypami. Istnieje możliwość zmiany grafiki, jeśli zmienia się kolekcja na danym miejscu.

Regały sklepowe czyli funkcjonalne półki

W każdym z podświetlanych boxów półka jest wyłożona atestowaną wykładziną – zapobiega to zarysowaniu spodu fotelika oraz półki ale nie psuje eleganckiego efektu. Poprawia wygląd oraz trzyma fotel stabilnie w jednym miejscu.

Podniesiony cokół w regałach sklepowych

Dolną półkę podnieśliśmy o 35 cm dlatego eksponować można z łatwością bazę fotelikową z nogą. Jest to istotne, gdyż wcześniej pokazać można było taką bazę jedynie na specjalnie przygotowanym fotelu ekspozycyjnym. Wymiar wnęki 80x60x60 cm. Realizacja Smykoland- Bydgoszcz.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Dla salonu SMYKOLAND wykonaliśmy także oznakowanie literami przestrzennymi. Swoją drogę zaczynaliśmy od reklamy dlatego bardzo często proponujemy klientom również wykonanie widocznego, dopasowanego oznakowania reklamą. Reklamę zobaczyć można TU. Doświadczenie w reklamie pozwoliło nam, by najpierw skupić się na wizualnej stronie takiej jak grafika, kolorystyka by potem działać w służbie pragmatyzmu – i pokazać jak najwięcej w przestrzeni sklepu. Przez lata nauczylismy się także wiele jeśli chodzi o podświetlenie – zanim znaleźlismy najlepsze diody, które sprawdzają się w naszych regałach testowaliśmy wielu producentów i wiele typów modułow.