Zabudowa fotelikowa i regał na wózki

Zabudowa fotelikowa i regał na wózki

Regał bez pleców – dwustronna ekspozycja

Ten regał fotelikowy i regał na wózki to mebel dwustronny, bez pleców – ma więc opcje umieszczenia na środku sklepu, jest ażurowy, nie zabiera cennego w sklepie światła. Wymiar jednej przestrzeni na fotelik to 60 x 80 cm głębokość 60 cm,

Prześwit w regale

Mebel przez to, że każda z wnęk ma prześwit, wydaje się być bardzie ażurowy, lekki. W standardowym wyposażeniu proponujemy oczywiście wykładzinę, która zapobiega zarysowaniu zarówno półki jak i spodu fotelika. Poprawia wygląd ale i trzyma fotel stabilnie w jednym miejscu.

Piętrowy regał na wózki

Biały regał wózkowy w znaczny sposób oszczędza miejsce na powierzchni sklepu. Dwa piętra powodują, że na tej samej przestrzeni sklepu czyli pokazać można więcej. Wymiar pojedynczego boxu to 110x110x80 cm. Wózek pokazać można być bokiem lub frontem.

Realizacja – ABC Dabrowa Górnicza.

Dojeżdżamy do klienta na pomiary przed montażem i oceniamy czy w danym miejscu nie napotkamy na niespodzianki w postaci wystających cokołów, obniżonego sufitu, rurek, klimatyzacji itp. Podobne regały dla marki BRITAX wykonaliśmy na przykład TU. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam ocenić, czy regały znajdujące się w sklepie nie zaburzą ciągu komunikacyjnego. Czy regały nie sprawią, że sklep będzie zbyt przyciemniony. Czasem proponujemy rozwiązania nowatorskie jak tu – by regał nie był zabudowany płytą z tyłu a otwarty dlatego taki regał nie koliduje wtedy z innymi meblami, może stać na środku sklepu. Nie zasłania pozostałej ekspozycji w znaczący sposób. To samo dotyczy górnych logotypów.