Ekspozycja wózków TUTIS

Ekspozycja wózków TUTIS

Shop in shop

Pokaźna ekspozycja wózków, która w jednym miejscu prezentuje większą kolekcję danej marki. Atrakcyjne tło, podświetlenie i przestrzenny logotyp sprawiają, że zabudowa wyróżnia się wśród jednolitych podestów. Wykonaliśmy dwie różne wersje tej konstrukcji dla dwóch różnych sklepów. Obie możliwe do dodatkowej modyfikacji ale jednolite jeśli chodzi o design.

Mniejsza i większa zabudowa

Mniejsza z lifestylową grafiką i druga – bez, wyłącznie z przestrzennym logotypem. Zabudowa składa się z podestów różnej wysokości i tła – białej płyty z logotypem i podświetleniem. Po pierwsze mieści kilka wózków lub wózki i foteliki obok. Po drugie z powodzeniem zatowarować można również pasujące akcesoria.

Unikalna ekspozycja wózków

Zabudowa składa się z podestów w różnej wysokości. Wymiar zabudowy możemy wykonać być dowolny ale dopasowany do sąsiednich wysp wózkowych lub regałów fotelikowych. Zawsze zależny jest od możliwości jakie daje sklep, ewentualnych słupów, krzywizn czy po prostu ilości miejsca jakim sklep dysponuje. Ekspozycję podświetliliśmy po pierwsze krawędziowo oraz od góry. W efekcie daje to zawsze wrażenie wyróżnienia na tle sąsiednich podestów, które podświetlane nie są. To samo jeśli chodzi o wystający, przestrzenny logotyp dlatego zwracamy na niego uwagę bardziej niż tylko na jednolity, płaski wydruk.

Mobilność

Jedna z ekspozycji znajduje się w salonie Bambino w Białymstoku, druga to Interking, Ruczaj 50 w Warszawie. Możliwe jest przewiezienie wykonanej już ekspozycji w inne miejsce lub – co często ma miejsce – wykorzystanie stałej ekspozycji sklepowej na targach branżowych. Wszystkie elementy są na tyle stabilne dlatego, że konstrukcja na to pozwala. Preferujemy transport własny, dlatego mamy wtedy pewność, że zabezpieczyliśmy wszystkie elementy. Niejednokrotnie zdarzało nam się, że idealnie wykonana zabudowa została uszkodzona, przez brak zabezpieczenia lub niedostateczną ostrożność przy dostarczeniu przez spedycję.

Podobną zabudowę wykonaliśmy TU.