Ekspozycja wózków i fotelików Britax-Romer

Ekspozycja wózków i fotelików Britax-Romer

Spójny wygląd mebli

Podest fotelikowy podobnie jak podest pod wózki to ekspozycja która w przemyślany sposób komunikować ma nową ekologiczną serię wózków i fotelików marki Britax-Romer. By dobrze ją zakomunikować w różnych miejscach w kraju zbudowaliśmy ekspozycję z taką samą grafiką.

Uniwersalny podest fotelikowy

Podest pod foteliki posiada podświetlaną wnękę koloru białego. Blat wykonaliśmy z naturalnego drewna dębowego. Jest na tyle uniwersalny, że po czasie ustawić można na przykład inną kolekcję. Zmianie może ulec także grafika – czasem dosyłamy ja do sklepu, czasem sami zmieniamy folię, jeśli montaż jest skomplikowany. Podświetlana wnęka służyć może przede wszystkim na akcesoria lub magazynek. Tył zabudowy to sugestywna grafika ze studia, w którym marka testuje swoje foteliki.

Dwustronny podest pod wózki

Duży podest wózkowy przedzielony jest na środku dwustronną grafiką. Oba meble stać mogą na przykład obok siebie lub indywidualnie, w różnych punktach sklepu. Podest jest w stanie zmieścić maksymalnie cztery wózki – lub wózki i akcesoria. Możliwe jest też połączenie stelaża z wózka głębokiego z pierwszym fotelikiem 0-13 kg. Realizacja znajduje się w sklepie Xland Centrum wózków i fotelików Żory. Siostrzaną realizację zrealizowaliśmy w Katowicach dodając ale do niej podświetlane grafiki, którymi obudowaliśmy słupy.

Tak na prawdę w tej samej konwencji wykonamy zabudowy, które będą dopasowane indywidualnie do sklepu ale ujednolicone grafiką czy materiałami z jakich zostały wykonane. Ma to na celu sprawienie, by klient zawsze sprawnie rozpoznał bez żadnych poszukiwań markę, którą chcemy wyróżnić.

Meble używane

Jesteśmy w stanie tak odświeżyć grafiką meble które już wyprodukowaliśmy, by odzyskały idealny wygląd i były aktualne jeśli chodzi o grafikę, zgodne z najnowszym przekazem/kolekcją. Niejednokrotnie już modyfikowaliśmy nasze meble, na przykład oklejaliśmy inną folią lub proponowaliśmy rozwiązanie z podświetlanym logotypem.