Regał AVIONAUT

Regał AVIONAUT

Regał podświetlany na foteliki

Elegancki regał podświetlany na foteliki, grafitowy błyszczący, z podświetlaną wnęką. Dodatkowo osobno podświetlane jest u góry logo. Mieści – w zależności od wymiaru od 9 foteli.

1,8m szer. – 3 fotele w rzędzie
2.2m szer. – 4 fotele w rzędzie
2.7m szer. – 5 foteli w rzędzie

avionaut1
Regał podświetlany na foteliki AVIONAUT

Regał z podświetlanymi wnękami.
Regał z podświetlanymi wnękami.

POMIARY U KLIENTA

Dojeżdżamy do klienta na pomiary przed montażem. Przede wszystkim oceniamy czy w danym miejscu nie napotkamy na niespodzianki w postaci wystających cokołów, obniżonego sufitu, rurek, klimatyzacji itp. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam ocenić, czy regały znajdujące się w sklepie nie zaburzą ciągu komunikacyjnego. Czy regały nie sprawią, że sklep będzie zbyt przyciemniony i przede wszystkim, czy regał może stać w miejscu, które przeznaczył dla niego sklep.

MONTAŻ U KLIENTA

Co istotne, pracujemy tak, by maksymalna ilość mebli sklepowych powstała w naszej pracowni. Wszystkie elementy przygotowaliśmy do montażu w sklepie tak, w jak najmniejszym stopniu zakłócać pracę sklepu. Jesteśmy w stanie montować nasze regały w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w dni gdzie sklep nie pracuje. Samo wykonanie tego typu regału zajmuje nam zwykle kilka godzin. Podesty nie wymagają montażu w sklepie.

ESTETYCZNE WYKOŃCZENIE MEBLI SKLEPOWYCH

Po wykonaniu szkieletu mebli zostają one obudowane błyszczącym, czarnym tworzywem (kolor oczywiście do wyboru – w zależności od preferencji klienta i zastanej w sklepie kolorystyki) Fronty i boki występują w wysokim połysku. Góra mebli to paski z logotypami. Istnieje możliwość zmiany grafiki, jeśli zmienia się kolekcja na danym miejscu.

REGAŁY SKLEPOWE CZYLI FUNKCJONALNE PÓŁKI

W każdym z podświetlanych boxów półka jest wyłożona atestowaną wykładziną – zapobiega to zarysowaniu spodu fotelika oraz półki ale nie psuje eleganckiego efektu. Poprawia wygląd oraz trzyma fotel stabilnie w jednym miejscu.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Dolną półkę podnieśliśmy o 35 cm dlatego eksponować można z łatwością bazę fotelikową z nogą. Jest to istotne, gdyż wcześniej pokazać można było taką bazę jedynie na specjalnie przygotowanym fotelu ekspozycyjnym. Wymiar wnęki 80x60x60 cm