Ekspozycja wózków

Ekspozycja wózków

Targowa ekspozycja towaru

Prosta i efektowna ekspozycja wózków z użyciem ścianki podświetlanej i podestu. Platforma mieści więcej wózków, wyeksponować można również dodatki typu torba czy parasolka. Ścianka z lifestylową grafiką pozwala po pierwsze skupić wzrok na prezentację.

Podest dla wózków MIMA
Podest dla wózków MIMA
Kompletne otwarte stoisko wystawiennicze
Kompletne otwarte stoisko wystawiennicze
Ekspozycja targowa dla firmy MARKO – zabawki.

Budowę tego typu stoisk zaczęliśmy już na samym początku naszej działalności. TU jedna z pierwszych realizacji. Jesteśmy w stanie zbudować stoisko wystawiennicze od podstaw. Dostosujemy się do powierzchni. Indywidualnie projektujemy stanowisko w zależności od tego czy to przestrzeń otwarta, zamknięta czy może od sąsiada oddziela tylko jedna ściana. Wykorzystujemy elementy które proponują targi ale i nowe, nasze materiały. Wydruki, światło, stojaki.

Ekspozycja targowa jako wzór ekspozycji w sklepie

Bardzo często elementy stoiska targowego uczestniczą później w wyposażeniu powierzchni danego sklepu. Konkretna marka prezentuje produkty na takich stojakach, jakie proponuje potem sklepom. Dlatego właściciel sklepu może na targach dokładnie je ocenić, wybrać towar jaki powinien się na nim znaleźć, ilość i inne parametry.

PROJEKTY EKSPOZYCJI WÓZKÓW

Dobrze wykonany projekt obrazuje jak rozmieścić towar, jak zaprojektować na nim grafikę, ile sztuk produktów się w nim zmieści, czy towar nie będzie zasłaniał grafiki. Tutaj – po wykonanym projekcie zdecydowaliśmy z klientem, by finalny stojak zmniejszyć. Zaoszczędziliśmy dzięki projektowi czas i koszty poniesione na ewentualny prototyp.

KONKURENCYJNE CENY

Własny transport pozwala nam na montaż w dowolnej części kraju.
Konkurencyjne ceny to zasługa własnych maszyn a co za tym idzie brak pośredników.

Chętnie wykonamy na podstawie wskazówek niezobowiązujący projekt i wycenę –
potrzebujemy tylko orientacyjne wymiary i preferencje co do kolorystyki/grafiki.

Jesteśmy w stanie szybko wyprodukować każdą ilość stojaków. Nie jest problemem dowiezienie ich na miejsce w całości lub na przykład w wygodnych do samodzielnego złożenia modułach.

Stojaki na akcesoria montujemy u klienta własnym transportem, rozwiązanie to jest dla klientów przede wszystkim korzystniejsze cenowo od spedycji. Jest także bezpieczniejsze – regały nie ulegają uszkodzeniu.