Regał na foteliki samochodowe

Regał na foteliki samochodowe

Minimalistyczny, ekskluzywny regał CYBEX

Regał na foteliki samochodowe wykończony błyszczącą plexi z podświetlanym logo. Podświetlane są także wnęki regału. Po wykonaniu szkieletu mebli zostają one obudowane błyszczącym tworzywem w efekcie nie widać krawędzi płyty meblowej z której je zrobiliśmy. Podobnie fronty i boki występują w wysokim połysku. Góra mebli to zawsze paski z podświetlanym logotypem.

Wymiary regału

Regał na foteliki samochodowe przeznaczony jest na 12 foteli wymiaru 2,3 m szerokości i 2,67 m wysokości. Istnieje również możliwość wykonania innych wymiarów na przykład standardowo są to zazwyczaj:

1,8m szer. – 3 fotele w rzędzie
2.2m szer. – 4 fotele w rzędzie
2.7m szer. – 5 foteli w rzędzie

Regał na foteliki samochodowe podświetlany na tle ściany
Podświetlenie LED w półkach
Zatowarowany fotelikami regał Cybex
Logotyp podświetlany
Regał Cybex na foteliki samochodowe
Personalizowana szafa sklepowa
Projekt 3d Regału na foteliki samochodowe
Po pierwsze przygotowujemy wizualizację 3D mebli przeznaczonych do ekspozycji fotelików samochodowych

Pozostałe elementy ekspozycji sklepowej

Dla marki CYBEX przygotowaliśmy także podesty wykonane z identycznych materiałów co regały. Mają one frezowane na froncie podświetlone logo i dostępne są w różnych wysokościach. Zobaczyć można te TU. Najważniejsze jednak, że wszystkie elementy wykonaliśmy w taki sposób, by do siebie pasowały to jest miały ten sam odcień bieli, tę samą barwę światła, tak samo wyfrezowany logotyp – są przez to spójne.

Pomiary u klienta

Dojeżdżamy do klienta na pomiary przed montażem. Przede wszystkim oceniamy czy w danym miejscu nie napotkamy na niespodzianki w postaci wystających cokołów, obniżonego sufitu, rurek, klimatyzacji itp. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam ocenić, czy regały znajdujące się w sklepie nie zaburzą ciągu komunikacyjnego. Czy regały nie sprawią, że sklep będzie zbyt przyciemniony i przede wszystkim, czy regał może stać w miejscu, które przeznaczył dla niego sklep.

Montaż u klienta

Co istotne, pracujemy tak, by maksymalna ilość mebli sklepowych powstała w naszej pracowni. Wszystkie elementy przygotowaliśmy do montażu w sklepie tak, w jak najmniejszym stopniu zakłócać pracę sklepu. Jesteśmy w stanie montować nasze regały w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w dni gdzie sklep nie pracuje. Samo wykonanie tego typu regału zajmuje nam zwykle kilka godzin. Podesty nie wymagają montażu w sklepie.