Regał Britax Romer z magazynkiem

Regał Britax Romer z magazynkiem

REGAŁ ZAPROJEKTOWANY NA WYMIAR

Mebel ten – REGAŁ ZAPROJEKTOWANY NA WYMIAR- poza ekspozycją foteli pełni rolę magazynku z przesuwnymi drzwiczkami w dolnej części. W całości obudowany jest błyszczącą białą plexi, każda z wnęk oświetla eksponowany w niej fotel. 

Biały rehał britax romer z połkami i szufladami
Biały regał BRITAX ROMER
Regał z podświetlanymi wnękami na foteliki.
Regał BRITAX ROMER z podświetlanymi wnękami na foteliki.
Regał CYBEX z podśietlanymi wnekami. Biały.
Regał CYBEX i BRITAX ROMER z podświetlanymi wnękami na fotele i magazynkiem na dole.

POJEMNE REGAŁY NA FOTELIKI

Niektóre z regałów mieszczą cztery foteliki. Niektóre tylko trzy – jesteśmy w stanie tak dopasować się do wymiarów powierzonej ściany, by optymalnie wykorzystać jej wysokość i szerokość. Zdarzały nam się już realizacje, które na przykład mieściły tylko trzy foteliki, w pionie, jeden pod drugim. Tu podobna realizacja, gdzie regały są ściśle zależne od wysokości sklepu.

PODŚWIETLANE LOGOTYPY

Wykonanie tych regałów ze płyty meblowej nie wyklucza efektownego oznakowania logotypami wybranych marek. Dzięki precyzyjnym narzędziom we własnej pracowni jesteśmy w stanie oznaczyć mebel z drewna. Czy to grawerem czy wyciętym na wylot i podświetlonym logotypem. Wszystko po to, by meble przyciągały wizualnie wzrok klienta od samego wejścia. By logotypy podpisane były w sposób czytelny i trwały. Jeśli na danym miejscu na regale planują Państwo zmienić producenta fotelików wystarczy tylko wymienić front z grawerem i plexi. Diody i obudowa zostają bez zmian.

UNIKATOWE MEBLE

Celem jaki przyświecał tej realizacji była po pierwsze taka ekspozycja fotelików samochodowych, która wyróżnia je na tle innych marek. By foteliki nie stały obok siebie bez zamysłu, sprawiając że klient gubi się w ich przeznaczeniu – na przykład w kategorii wagowej czy wiekowej. Pracując według ścisłych wytycznych klienta powstał regał z podświetlaną wnęką. Dodatkowo są takie niuanse jak wykładzina na powierzchni półki ułatwiająca ekspozycję czy cokoliki wzmacniające konstrukcję.

DOŚWIADCZENIE W BRANŻY

Regały te są efektem wieloletniej pracy nad meblami dla sklepów dziecięcych. Nasze rozwiązania to efekt pracy nad prototypami, poprawkami i wprowadzenie w życie uwag klienta bądź właściciela sklepu. Raster art to firma doświadczona w dziedzinie meblowania sklepów z branży dziecięcej i nie tylko. Podsumowując projektujemy, produkujemy, skręcamy na miejscu lub we własnym warsztacie wszystkie elementy wyposażenia, które zobaczyć możecie w naszym portfolio.