Podświetlane regały Recaro

Podświetlane regały Recaro

Unikalna przestrzeń sklepowa

Każda powierzchnia salonu sprzedaży jest inna. Nie zawsze możliwe jest zatowarowanie na prostym odcinku ściany. Jednocześnie pamiętać należy, że każdy centymetr powierzchni sprzedażowej jest cenny. W tej realizacji przeszkód było kilka jednak projekt na wymiar idealnie przełożył się na rzeczywisty wygląd. Podświetlane regały RECARO eksponują foteliki samochodowe w najlepszy możliwy sposób. Sklep mieści się w Warszawie.

Szafa na foteliki z podświetlanymi wnękami
Szafa na foteliki RECARO

Regał z logotypem RECARO
Podświetlany regał RECARO

Regały podświetlane RECARO
Regały podświetlane RECARO

Trwałe meble

Przez lata wypracowaliśmy charakterystyczne dla nas projekty mebli. Każdy kolejny mebel posiada inne rozwiązania – jednak nie rezygnujemy ze „szkieletu” jaki dopracowaliśmy do perfekcji. Wiemy jak wzmocnić półki, jakie powinny mieć obciążenie, jaką wysokość muszą mieć poszczególne kieszenie na fotelik. Przetestowaliśmy mnóstwo typów diód LED doświetlających foteliki i co najważniejsze – mamy idealnie dobrane płyty meblowe. Ich producent zapewnia szeroką paletę kolorystyczną, płyty oklejone są na krawędziach – również w sposób niestandardowy, na przykład półkola czy skosy. Inna realizacja dla marki RECARO znajduje się TU

Szybki montaż

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niemożliwe jest zamknięcie sklepu na kilka dni po to, by go przemeblować. Wiemy także, że różne czynniki wpływają na to, że sklep który ma dopiero się otworzyć nie posiada jeszcze mebli i musimy wykonać je „na wczoraj” 🙂 Potrafimy dostosować montaż w taki sposób, by nie przeszkadzał klientom, nie zakłócał sprzedaży – wybieramy często godziny popołudniowe i wieczorne. Co więcej, dzięki pracownikom, którzy złożyli już setki podobnych mebli montaż taki możliwy jest w ciągu jednej doby. Dobra organizacja i doświadczenie charakteryzują nasz styl pracy.

Podświetlane logotypy

Wykonanie tych regałów ze płyty meblowej nie wyklucza efektownego oznakowania logotypami wybranych marek – dzięki precyzyjnym narzędziom we własnej pracowni jesteśmy w stanie oznaczyć mebel z drewna czy to grawerem czy wyciętym na wylot i podświetlonym logotypem. Wszystko po to, by meble przyciągały wizualnie wzrok klienta od samego wejścia, by logotypy podpisane były w sposób czytelny i trwały. Jeśli na danym miejscu na regale planują Państwo zmienić producenta fotelików wystarczy tylko wymienić front z grawerem i plexi. Diody i obudowa zostają bez zmian.