Zabudowa fotelikowa Avova Niemcy

Zabudowa fotelikowa Avova Niemcy

Rozwiązania dopasowane do fotelików

Dla klienta – marki AVOVA, wiodącego producenta fotelików samochodowych przygotowaliśmy wiele rozwiązań wspomagających sprzedaż – w tym zabudowa fotelikowa – podesty pod foteliki, podświetlane ścianki prezentujące logo i lifestylową grafikę

Wykonaliśmy także duże regały w sklepach partnerskich marki AVOVA. Na życzenie klienta podświetliliśmy regał modułami LED wielokolorowymi, sterowanymi na pilot. Regał zakończony jest z obu stron podświetlaną ścianką z grafiką.

Przygotowaliśmy także drugi model – klasyczny regał na 15 foteli z podświetleniem na górze. Mebel idealnie nadaje się do salonów sprzedaży jako kompleksowa ekspozycja różnych modeli fotelików samochodowych.

Praca na odległość

Nie jest dla nas problemem współpraca na odległość. Wszystkie wytyczne ustalamy korespondencyjnie dzięki temu klient jak i my nie tracimy czasu na ustalanie szczegółów każdorazowo osobiście. Następnie własnym transportem zawozimy ekspozycję w dowolne miejsce i montujemy w danym sklepie.

SPRAWNY MONTAŻ

Co istotne, pracujemy tak, by maksymalna ilość mebli sklepowych powstała w naszej pracowni. Wszystkie elementy przygotowaliśmy do montażu w sklepie tak, w jak najmniejszym stopniu zakłócać pracę sklepu. Jesteśmy w stanie montować nasze regały w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w dni gdzie sklep nie pracuje. Samo wykonanie zabudowy całego sklepu zajmuje nam zwykle nie więcej niż dwa dni.

Dla AVOVA wykonaliśmy także zabudowę stoiska targowego. Ekspozycja ta powstała w całości według koncepcji klienta i naszego projektu. Trzymaliśmy się wytycznych co do kolorystyki, brandingu, wszystkich kształtów, stylistyki, typografii i stworzyliśmy stoisko targowe w Wielkiej Brytanii wraz z demontażem po targach. Projekt obejmował zagospodarowanie przestrzeni od podłogi przez uwzględnienie wszystkich ścian (łącznie z wybudowaniem magazynka), oświetlanie, grafikę lifestylową i przestrzenne elementy reklamowe a także podesty i stojaki oraz podświetlane logotypy. Zobaczyć można ją TU.