UMEBLOWANIE SIECI SKLEPÓW babyhit.pl

UMEBLOWANIE SIECI SKLEPÓW babyhit.pl

Kompleksowe umeblowanie wielu punktów sieci sklepów

Kiedy klientem jest sieć sklepów bardzo istotne jest, by wygląd salonów był spójny. Ten sam wizerunek to między innymi meble w tej samej kolorystyce, zrobione z tych samych materiałów, podświetlane światłem o tej samej barwie. Umeblowanie sieci sklepów babyhit.pl to współpraca wieloletnia.

Chociaż lokal w każdym z miast wygląda inaczej, w innym miejscu umiejscowione są skosy, okna, kaloryfery lub klimatyzacja. Inna jest wysokość lokali i możliwości ustawienia regałów to są one tożsame.

BIELSKO

INOWROCŁAW

SALON BRNO

TOMASZÓW MAZOWIECKI

SUWAŁKI

SKIERNIEWICE

PRUSZKÓW

MIELEC

LUBLIN

OSTRAVA

Umeblowanie sieci sklepów babyhit.pl – SPRAWNY MONTAŻ

Każdy z salonów projektujemy indywidualnie, czasem udaje się wykonać projekt zdalnie, ponieważ pracujemy w oparciu o pomiary wykonane przez klienta.

Regały wykonujemy z płyty meblowej, podświetlamy zimnym światłem które nie zniekształca kolorów tapicerki fotelika.

Jesteśmy w stanie wykonać kompleksowe umeblowanie sklepu. Dosłownie w przeciągu dosłownie kilku dni od otrzymania wymiarów i zielonego światła do wykonania pracy. Po pierwsze meble własnym transportem dowozimy w każdy zakątek Polski i sprawnie montujemy. Po drugie często w jeden dzień zostawiając po sobie porządek po to, by zarządzający salonem mogli jak najszybciej zatowarować regały.

Dla sieci BabyHit wykonaliśmy realizacje między innymi w Bielsku Białej, Inowrocławiu, Lublinie, Mielnie, Pruszkowie, Skierniewicach, Suwałkach, Tomaszowie Mazowieckim czy Warszawie. To także na terenie Czechach – na terenie Brna i Ostravy i planujemy kolejne lokalizacje.

Podobne realizacje wykonaliśmy dla sieci sklepów SMYKOLAND.

ZDJĘCIA POCHODZĄ ZE STRONY https://babyhit.pl/Salony-Stacjonarne-cinfo-pol-71.html