Regał przyścienny, podświetlany pod wymiar

Regał przyścienny, podświetlany pod wymiar

Niestandardowe realizacje

Poza typowymi regałami w najczęściej wybieranych wymiarach to jest 2,2 x 2.67m i 2,7 x 2.67m projektujemy i tworzymy również regały niekonwencjonalne, z dodatkową ilością wnęk o ściśle sprecyzowanym wymiarze. Tu – regał fotelikowy przyścienny na wymiar. Takie realizacje zdarzają się bardzo często w mniejszych sklepach, czyli tam gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

Wnęki pod wymiar

W tym regale umieściliśmy po pierwsze półki które eksponują foteliki jak i spacewall na akcesoria. Całość obudowana jest błyszczącym materiałem – mebel wygląda dzięki temu na jednolity, zakryte są wszelkie łączenia, szpary.

regał fotelikowy na wymiar podświetlony pusty
Regał fotelikowy wraz z systemem Spacewall który jest przeznaczony do ekspozycji akcesoriów samochodowych.
Szafa wykończona błyszczącą plexi
Szafa wykończona błyszczącą plexi
Regał z oświetleniem LED w każdej półce
Oświetlenie LED w każdej półce. Realizacja dla marki BE SAFE.

Regał fotelikowy na wymiar

Wybrane regały mieszczą tylko cztery foteliki w rzędzie niektóre tylko trzy – jesteśmy w stanie tak dopasować się do wymiarów powierzchni na której możemy postawić regał, by jak najlepiej wykorzystać jej wysokość i szerokość. Zdarzały nam się już realizacje, które mieściły tylko trzy foteliki, w pionie, czyli jeden pod drugim. Tu podobna realizacja, gdzie regały są ściśle zależne od wysokości sklepu.

Podświetlenie towaru

Wszystkie wnęki łącznie ze spacewallem są podświetlone. To pozwala na dokładne pokazanie towaru, z odwzorowaniem wszystkich kolorów, oraz przyciąga wizualnie wzrok klienta.

Podobne realizacje

Wykonaliśmy w późniejszym czasie szereg innych realizacji w tym dla marki BE SAFE w Rybniku. Ciąg czarnych, podświetlonych, błyszczących regałów zajmuje całą długą ścianę sklepu. Zobaczyć można je TU.

Doświadczenie w projektowaniu

Regał ten jest konsekwencją doświadczenia jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat, pracując z meblami dedykowanymi branży dziecięcej. Nasze projekty to efekt działania przy prototypach, poprawek dlatego, że wyciagalismy naukę z każdych kolejnych montaży. Wszystkie projekty to nasze koncepcje, konkurencja niejednokrotnie już je kopiowała. Jednak nasze meble mają przewagę pod względem testowania ich odporności na przestrzeni wielu lat. Używamy tylko sprawdzonych materiałów a montażem zajmują się ludzie, którzy potrafią to robić sprawnie, szybko i przede wszystkim dobrze.