Regały dla salonu Bryka Smyka

Regały dla salonu Bryka Smyka

Regały dopasowane do wysokości sklepu

Ciąg regałów umiejscowionych w salonie Bryka Smyka w Warszawie to wyjątkowa zabudowa. Regały sklepowe na wymiar były wyzwaniem – trzeba było dopasować ich formę tak, by maksymalnie wykorzystać niewielką wysokość sklepu jednocześnie uwzględniając belki konstrukcyjne. Przy tym wymiarze funkcjonalność pozostała na niezmienionym poziomie. Zabudowa ściany tworzy jeden ciąg który przyciąga wzrok od samego wejścia do sklepu.

Regały sklepowe na wymiar

Niektóre z regałów mieszczą cztery foteliki, niektóre tylko trzy – jesteśmy w stanie tak dopasować się do wymiarów powierzonej ściany, by optymalnie wykorzystać jej wysokość i szerokość. Zdarzały nam się już realizacje, które mieściły tylko trzy foteliki, w pionie, jeden pod drugim. Tu podobna realizacja, gdzie regały są ściśle zależne od wysokości sklepu.

Podświetlenie wnęk regału fotelikowego

Podświetlenie działa tak, by automatycznie kierować wzrok właśnie w te jasne punkty. Jest też niezbędne do wyeksponowania kolorystyki fotelików i ich detali. Używamy zimno-białych LEDów czyli nie zmieniają one barw tapicerki fotelików. Są to rozwiązania tanie w eksploatacji i bezawaryjne. Możliwe jest czasowe lub automatyczne ustawienie podświetlenia.

Wieloletnie doświadczenie w meblowaniu sklepów

Nasze meble to efekt wieloletniej pracy nad regałami dla sklepów z branży dziecięcej. Działamy już 16 lat, nasze rozwiązania to przede wszystkim efekt pracy nad wieloma różnymi prototypami, poprawkami i wprowadzenie w życie uwag klienta bądź właściciela sklepu. Testujemy materiały takie jak płyty meblowe, wydruki, wykładziny. Wszystkie projekty stworzyliśmy sami, były one niejednokrotnie kopiowane przez konkurencyjne firmy. Jednak nasze meble mają przewagę pod względem testowania ich odporności na przestrzeni wielu lat. Używamy tylko sprawdzonych materiałów a montażem zajmują się ludzie, którzy potrafią to robić sprawnie, szybko i przede wszystkim dobrze.