PODEST POD WÓZEK, ZABUDOWA SŁUPA

PODEST POD WÓZEK, ZABUDOWA SŁUPA

Elementy pozornie w sklepie przeszkadzające, takie jak kolumny i wnęki, mogą być świetnym punktem wyjścia do ciekawej ekspozycji. Tutaj zabudowa słupa, który zasłoniliśmy z trzech stron, przyniosła wiele korzyści. Przede wszystkim jest to jedyna świecąca kolumna w sklepie, dlatego tak mocno się wyróżnia. Uwaga, po wejściu do sklepu jest od razu kierowana na nią. Po drugie, zaprojektowaliśmy grafikę w taki sposób, aby foteliki samochodowe i wózki z nią współgrały, ale nie zasłaniały ważnych treści czy zdjęć. Podest pod wózek idealnie wpasowuje się w tę przestrzeń.

PODEST POD WÓZEK I PODŚWIETLANE GRAFIKI

PODŚWIETLANE RAMY DO ZABUDOWY SŁUPA

Zabudowę słupa wykonaliśmy z podświetlanych ramek, z wymienną grafiką. Przede wszystkim jest idealnym rozwiązaniem do regularnego odświeżania zdjęć produktowych, lifestylowych czy brandingowych. Kolorystyka jest wyrazista dzięki zastosowaniu specjalnego materiału do podświetleń. Wykorzystaliśmy tu materiał – a dokładniej specjalną tkaninę do podświetleń – z doświadczenia wiemy, że nadruk na folii nie jest w stanie tak dobrze odwzorować kolorów. Podświetlane ramki to zupełnie inna ekspozycja niż te, gdzie wydruk umieszczamy na płycie PCV. Rozwiązanie to z powodzeniem stosują sklepy odzieżowe, jednak w sklepach z branży dziecięcej to wciąż nowość.

PODESTY POD WÓZKI – zabudowa która znacznie oszczędza miejsce w sklepie

Słup służy jako tło dla dopasowanych podestów pod wózki i foteliki. Dzięki temu możemy pokazać zarówno wózek 3w1, jak i trzy kolejne modele fotelików samochodowych dostosowanych do wzrostu. Front podestu posiada podświetlaną wnękę, która pomieści dodatkowe akcesoria. W przypadku tej linii ekologicznej tapicerki pomyśleliśmy z klientem o drewnie na blacie, które kojarzy się z ekologią. Realizacja dla BRITAX ROMER

Podobną zabudowę wykonaliśmy również w Żorach. Różnica polega na tym, że podest pod wózek można dowolnie przesuwać. Podest prezentujący foteliki samochodowe jest dwustronny i bez problemu może stanąć na środku sklepu. Blaty również w drewnie, wnęki jak tutaj – z możliwością przechowywania mniejszych produktów i zapasów.

Wielokrotnie tworzyliśmy już tego typu konstrukcje np. na targi czy eventy. Jest stabilna, można ją transportować w całości i nie wymaga skomplikowanego montażu. Odpowiednia wysokość pozwala na łatwą i nieskomplikowaną prezentację na konferencji czy targach.