Regały pod foteliki samochodowe

Regały pod foteliki samochodowe

Umeblowanie sklepu

Dla wielkopowierzchniowego salonu ABC w Dąbrowie Górniczej wykonaliśmy umeblowanie sklepu jeśli chodzi o regały na foteliki samochodowe. Regały te optymalnie wykorzystują przestrzeń eksponując jednocześnie towar w wyjątkowy sposób. Każda z wnęk została podświetlona. Góra regału właściwie oznakowana dzięki czemu na powierzchni salonu sprzedaży panuje porządek.

Sklep z wózkami i fotelikami, regały dookoła, wózki w rzedzie.
Regały przyścienne na foteliki samochodowe
Sklep z wózkami i fotelikami, regały dookoła, wózki w rzedzie.
Umeblowanie sklepu – regały fotelikowe podświetlane.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji regałów fotelikowych

Specjalizujemy się w produkcji mebli do salonów sprzedaży oferujących asortyment taki jak wózki, foteliki samochodowe, akcesoria niemowlęce, zabawki.
Wykonaliśmy w Polsce setki realizacji dla marek takich jak KinderKraft, Cybex, Recaro, Nuna, Chicco, Avionaut, Britax Romer, BeSafe, Kiddy i wiele innych.
Nasze meble to sprawdzone przez lata konstrukcje ułatwiające i uatrakcyjniające ekspozycję.
Regały posiadają podświetlone półki – dobrze doświetlają cały fotelik, nie gubi się on we wnęce.
Podświetlany jest także górny logotyp danej marki, natomiast każda półka jest wyłożona atestowaną wykładziną – zapobiega to zarysowaniu spodu fotelika oraz półki. Poprawia wygląd oraz trzyma fotel stabilnie w jednym miejscu. Mamy realizacje zarówno nowoczesne z błyszczącymi elementami z plexi na froncie mebli, jak i bardziej retro – zbudowane głównie ze sklejki.

Umeblowanie sklepu z branży dziecięcej

To już kolejna realizacja gdzie umeblowanie sklepu dziecięcego wykonaliśmy kompleksowo jesli chodzi o towar jakim są foteliki samochodowe. Tym razem jest to salon firmowy ABC w Dabrowie Górniczej,

REGAŁY SKLEPOWE CZYLI FUNKCJONALNE PÓŁKI

W każdym z podświetlanych boxów półka jest wyłożona atestowaną wykładziną – zapobiega to zarysowaniu spodu fotelika oraz półki ale nie psuje eleganckiego efektu. Poprawia wygląd oraz trzyma fotel stabilnie w jednym miejscu.

Biały regał fotelikowy w znaczny sposób oszczędza miejsce na powierzchni sklepu. Cztery piętra powodują, że na tej samej przestrzeni sklepu czyli pokazać można więcej. Wymiar pojedynczego boxu to 60x60x76 cm. Wózek pokazać można być bokiem lub frontem. Góra mebli to paski z logotypami. Istnieje możliwość zmiany grafiki, jeśli zmienia się kolekcja czy marka na danym miejscu.